Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Facebook yeni özellikler bende gözükmüyor sorunu ile karşılaşıyorsanız bunun nedeni ve çözümü noktasında sizi bilgilendireceğiz.

Telefonlarımızın elinden düşmemesindeki en büyük nedenlerden birisi de tartışmasız sosyal medya uygulamalarıdır. Facebook, bu uygulamalar içerisinde başı çekiyor diyebiliriz. Facebook uygulamanızda yapmış olduğunuz gezintilerinizden ötürü bazen arkadaş ortamındayken dahi sohbet etmeyi unutabiliyoruz. Durum böyle olunca da Facebook kendini sürekli yenilemektedir. Lakin siz Facebook yeni özellikler bende gözükmüyor diyorsanız bunun nedenlerini beraber kontrol edeceğiz.

  • Hesaplara dahil edilen yeniliklerin sizde görünmemesindeki nedenin ne olabileceğini beraber kontrol edeceğiz.

Facebook yeni özellikler bende gözükmüyor

facebook yenilik gelmiyor

Facebook yenilik gelmiyor diye üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Aslında özelliğin hesaba dahil edilmemesinin farklı nedenleri bulunuyor. Kısıtlama aldıysanız daha öncesinde yeni gelen yenilikler hesabınıza geç gelebilmektedir. Bunun için hemen surat asmanıza gerek yok.

Facebook güncelleme olmuyor normalde uygulamanız kendi içerisinde sürekli güncellenmektedir. Gelen güncellemelerle birlikte de yenilikler hesaba dahil edilmektedir. Şayet siz uygulamanızı güncelleyemiyorsanız bunun için en iyi yöntem uygulamanızı kaldırıp tekrar yüklemektir. Fakat bu işlemi yapmadan önce mutlaka giriş bilgilerinizi biliyor olmalısınız.

Eğer Facebook’un giriş bilgilerini hatırlamıyorsanız kaldırıp yüklenmesi sonrasında hesabınıza giriş yapamayabilirsiniz. Biliyorsanız kaldırıp yüklendikten sonra artık güncelleme devreye girmiş olacaktır.

Facebook özellik telefonumda çıkmıyor

Facebook yeni ozellikler bende gozukmuyor

Facebook özellik telefonumda çıkmıyor güncellemeyi devreye koyuyor olmanıza karşın yine de gelen özellik hesabınızda görünmüyorsa bunu ayrı ayrı kontrol edeceğiz.

  • Facebook’a giriş yapmış olduğunuz telefon Android ise;
  • Sırasıyla ‘’Ayarlar>Uygulamalar>Facebook>Verileri sil ve ön belleği sil’’ diyelim.
  • Ayarlarınızı yaptıktan sonra yine gelmiyorsa sorun bildir üzerinden Facebook yetkililerine durumunu iletin.

Facebook özellik çalışmıyor sorununu da yine aynı şekilde Facebook yetkililerine bildirebilirsiniz. İşlemlerin sorunsuz şekilde devreye girmesini istiyorsanız eğer mutlaka ayrıntılı bilgi vermelisiniz. Sorun bildirme işlemleri sonrasında Facebook tarafından incelemeler yapılıp size geri dönüş yapılacaktır. Sormak istedikleriniz varsa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here