Paylaş

Merhabalar, bu yazımızda Facebook yazar nedir nasıl alınır sorunuyla ilgili yapmanız gerekenleri ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Facebook hesabınızda yazar rozetiyle ilgili bilgileri merak ediyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Hesabınızda gezinti yaptığınız sırada gruplarda ya da sayfalarda yapılan yorumların altında sizde kişilerin üstünde yazar rozetini görmüşsünüzdür. Facebook 2019 yılında sayfalar ve gruplar kısayolunu da hesaplarınızın içerisine dahil etmiştir.

Siz de Facebook uygulamanız da grup ya da sayfa açarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Tabi burada etkileşimin daha üst seviyelere çıkarabilmesi için de rozetler oldukça işinizi görmektedir. Rozetleri alan kullanıcılar onu hak ederek almaktadır. Siz de bu rozetlerden yararlanmak istiyorsanız onu hak etmeniz gerekiyor. Dolayısıyla rozetin nasıl alınacağını bilmeli ve buna bağlı işlem sağlamalısınız. Şimdi Facebook yazar rozeti ile ilgili neler yapılması gerektiğini ayrıntılı bir şekilde ele alacağız.

Facebook Yazar

Facebook yazar ile ilgili bilgilendirmeyi öğrenmek için girdiğiniz araştırmaların sonuçsuz kalmaması için gerekli yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Ayarları birlikte sağlamakla birlikte sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Öncelikle yazar rozetinin alınabilmesi için o sayfayı takip etmelisiniz. Sayfayı takip ederken de aynı zamanda yorumlarda bir yazar niteliğinde yazılar yazmalısınız. Yapılan paylaşımla ilgili yoruma açıklayıcı bir yorum yapmanız gerekiyor. Bu sayede Facebook yazar rozeti sizin de hesaplarınıza eklenecektir.

Facebook yazar nedir nasıl alınır

Facebook hesabınızda bir çok rozeti alabilirsiniz. Facebook yazar nedir nasıl alınır problemiyle ilgili yukarıdaki işlemleri sağlayabilirsiniz. Ancak bu sayfa sahibinin elinde olan bir işlem değildir. Facebook tarafından otomatik olarak verildiğinden dolayı etkileşimin fazla olması lazım. Etkileşimi ne kadar fazla olursa farklı farklı rozetlerde hesaplarınıza dahil edilecektir.

Uygulamanız içerisinde farklı merak ettiğiniz konuları bizlere yorumdan bildirebilirsiniz. İlgili kontrolleri sizin adınıza sağlayarak sorununuzu gidereceğiz. Yine aynı şekilde Facebook yazar için takıldığınız bir yer olursa bunu da bizlere yorumdan ulaştırabilirsiniz.

Facebook yazar nedir nasıl alınır haricinde farklı rozetler içinde aynı araştırmaları yapmış olabilirsiniz. Web sitemizden diğer rozetler ile ilgili de bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz. Farklı gördüğünüz ya da bulamadığını rozet bilgileriyle alakalı bilgi vermeniz halinde gerekli araştırmalarınızı yapacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here