Paylaş

Facebook yaşadığım yeri değiştirme. Facebook hesabınızda memleketi yanlış girdiyseniz ya da taşındıysanız değişikliği yazımızdaki gibi yapabilirsiniz.

Facebook hesabında ilk başta giriş yaptığımız bilgileri daha sonrasında değiştirebiliyorsunuz. Yani normal hayatımızda bir ilden farklı bir ile işimizden dolayı taşınabiliyoruz. Genelde memur kesimin doğu ve batı görevleri olmasından ötürü tayin işlemleri sağlayabiliyorsunuz. Yaşadığınız yerin neresi olduğunu arkadaşlarınızın bilmesi için bu değişikliği sosyal medya hesabında da yapıyoruz. Nedeni ise o memlekette olmadığımızı sosyal medya üzerinden de duyurulmasını yapmaktayız. Memleket bilgisini değiştirmeden sadece yaşadığınız şehrin değişikliğini yapabilirsiniz. Böylelikle hangi ilde yaşadığınızı bilerek memleketiniz de yine arkadaşlarınız tarafından bilinmektedir. Ama ilk giriş sonrasında yaşadığı yeri hiç değiştirmemiş olan kullanıcı kitlesi bu işlemin nereden yapıldığını haliyle bilememektedir. Dolayısıyla işlemlerin gerçekleştirilmesi noktasında sizlere yardım edebilmek adına gerekli ayarları inceledik. Belirtilen işlemlerle birlikte yaşanan sorunun ortadan kaldıracağız.

Facebook yaşadığım yeri değiştirme

Facebook yaşanan şehri değiştirme, facebook yaşadığım şehri değiştirmek istiyorum, facebook bulunduğum şehri girme, facebook yaşadığım şehri nasıl değiştirebilirim, facebook yaşadığım şehri değiştiremiyorum, facebook yaşadığım şehir değişmiyor ne yapmalıyım. Gibi sorularınızın da cevap bulmuş olacağı yazımız da ayarlara kısaca bir göz atarak sorunların tamamını gidereceğiz. Sizden istediğimiz ise belirtilen ayarları tek tek işleme almanızdır.

Facebook il değiştirme

Facebook üzerinde yaşadığınızın yerin değişikliğine gidebilmek için öncelikle Facebook hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesabımıza giriş işlemi sağladıktan sonra profil alanına geliyoruz.

Facebook yaşadığım yeri değiştirme, facebook şehir değiştirme, facebook şehir değişmiyor, facebook yaşadığım şehri nasıl değiştirebilirim, facebook yaşadığım şehri değiştirme, facebook il değiştirme

  • Kendi profilinizin olduğu sayfaya geldikten gelen ekranda ‘’Hakkında’’ bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Hakkında kısmına giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan ‘’Yaşadığın şehir’’ kısmına erişimi gerçekleştiriyoruz.
  • Buraya girdikten sonra Memleket olduğu gibi kalabilir.
  • Yaşadığın şehir yazan bölümün sağında bulunan ‘’Düzenle’’ butonuna tıklıyoruz.
  • Düzenle alanına tıklayarak şehrin üzerine geldiğiniz de farklı illerin geldiğini görebilirsiniz. Eğer gelmediyse siz taşındığınız yerin bilgisini buraya yazdığınız da konum otomatik olarak gelmiş olacaktır.

Değiştirmeyi belirtilen ayarlar doğrultusunda işlemler devreye girmez ise farklı bir tarayıcıdan deneme gerçekleştirebilirsiniz. Facebook yaşadığım yeri değiştirme işlemlerimizi var olan ayarlar ışığında sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız Facebook messenger gruptan ayrılamıyorum yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Facebook yaşadığım yeri değiştirme, facebook şehir değiştirme, facebook şehir değişmiyor, facebook yaşadığım şehri nasıl değiştirebilirim, facebook yaşadığım şehri değiştirme, facebook il değiştirmeFacebook yaşadığım yeri değiştirme, facebook şehir değiştirme, facebook şehir değişmiyor, facebook yaşadığım şehri nasıl değiştirebilirim, facebook yaşadığım şehri değiştirme, facebook il değiştirme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here