Paylaş

Facebook yakındaki arkadaşlar gözükmüyor. Gelen yeniliklerden biri olan bu özelliğin sizin hesabınızda olmamasıyla alakalı nedeni ele aldık.

Facebook kendisini sürekli yenilemekte olduğu için siz de telefonunuzdan uygulamayı güncelleme yapabilirsiniz.. Güncellenmeyen hiçbir uygulamaya getirilen yeni özellik eklenme olmayacaktır.. Bunların yanı sıra sosyal medya uygulamalarında da topluluk kurallarını ihlal eden kişilerde yeniliklerin gelmemesi gözlemlenmiştir. Facebook, twitter, instagram ve tik tok gibi sosyal medya hesaplarında var olan bir özelliğin istenilenden fazla kullanılmasından dolayı anında kısıtlama hesaplara dahil edilmektedir. Facebook uygulamasında son günlerde herkes tarafından oldukça sık kullanılan yakındaki arkadaşlar özelliği bazı kişilerde hesaplara dahil edilmediği dile getirilmiştir. Yani bir arkadaşınız facebook hesaplarında size yakındaki arkadaşları açar mısın senin kaç km uzakta olduğunu görmek istiyorum diyebilir. Nasıl açıldığını öğrenmiş olmanıza rağmen hesapta böyle bir özelliğin olmadığını görmek ister istemez sizi sıkıntı içerisine koyacaktır.

Facebook yakındaki arkadaşlar gözükmüyor

Facebook yakındaki arkadaşlar nerede, facebook yakındaki arkadaşları bulamıyorum, facebook yakındaki arkadaşlar çıkmıyor, facebook yakındaki arkadaşlar bende yok, facebook yakındaki arkadaşlar görünmüyor. Sadece yakındaki arkadaşlar özelliği için değil tüm özellikler için aynı işlemleri sağlayabilirsiniz. Çünkü hesaba getirilen yenilikler kullanmak sizin de hakkınız. Hakkınız olan özelliğin niye hesabınıza görünmediğini ise kapsamlı şekilde anlatacağız.

Facebook yakındaki arkadaşlar bende yok

Normalde Facebook yakındaki arkadaşlar özelliği telefonunuzdan uygulamaya girince sağ alt tarafta bulunan üst üste çizgili alana tıkladığınızda karşınıza çıkmaktadır. Oradan girişinizi gerçekleştirip diler açabilirsiniz dilerseniz de kapalı konuma getirmesini sağlayabilirsiniz. Bu sizin elinizde olan bir işlem iken hiçbir şekilde burada görünmemesi sizin elinizde olan bir işlem değildir.

Facebook yakındaki arkadaşlar gözükmüyor, facebook yakındaki arkadaşlar bende yok, facebook yakındaki arkadaşlar görünmüyor, facebook yakındaki arkadaşlar nerede, facebook yakındaki arkadaşlar çıkmıyor, facebook yakındaki arkadaşlar kısmı yok
  • Facebook hesabınızda yakındaki arkadaşlar gözükmüyorsa uygulamaya gelen güncellemeyi yapmamanızdan kaynaklıdır.
  • Hesabın şifresini biliyorsanız eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra başka telefondan girerek hesap kaynaklı mı telefon kaynaklı mı olup olmadığını inceleyebilirsiniz.
  • Son olarak bir şey çalışmıyor diyerek facebook’a durumu iletmeniz yarar bulunmaktadır.
  • Ama bir diğer neden ise uygulama da size izin verilen bir özelliğin kullanımını fazla yapmanızdan dolayı bu alanda gelen yenilikte gecikme yaşanabilmektedir.
Facebook yakındaki arkadaşlar gözükmüyor, facebook yakındaki arkadaşlar bende yok, facebook yakındaki arkadaşlar görünmüyor, facebook yakındaki arkadaşlar nerede, facebook yakındaki arkadaşlar çıkmıyor, facebook yakındaki arkadaşlar kısmı yok

Bunun hızlandırılabilmesi için yine dediğimiz gibi bir şey çalışmıyor alanından Facebook’a durumu iletmeniz yeterliliğini koruyacaktır. Facebook yakındaki arkadaşlar gözükmüyor sorunuyla alakalı merak ettiğiniz ya da eklemek istediğiniz bir yer varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here