Paylaş

Facebook watch videolar neden açılmıyor. Facebook hesabınızda watch videolar açılmıyor ise nedeni ve çözümü için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Facebook’un video izleme alanı watch kısmında hatalarla karşılaşabilirsiniz. Watch bölümüne girdiğinizde videolar açılmıyor ise bu durumda hangi yolları izlemeniz gerektiğini konu aldık. Yapacağınız ayarlar sonrasında probleminiz kısa süre içerisinde çözüme kavuşmuş olacaktır.

Facebook hesabınızda 2019 yılında sonra Watch özelliğini sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Telefonlarınızdan hesabınıza giriş yapıyorsanız eğer hemen alt kısımda bunun kısayolunu görebilirsiniz. Şayet bilgisayarınızdan giriyorsanız eğer sol tarafta bulunan alanda bulabilirsiniz.

Uygulamanızın içerisinde Watch alanına bu yol ile girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Lakin girişleriniz sonrasında videoların açılmadığını görmeniz halinde bu durum moralinizi bozabilir. Facebook uygulamanız İnternet üzerinden çalışan bir uygulama olmasından dolayı içerisindeki özellikleri de internet olmadan kullanamazsınız.

Facebook watch videolar neden açılmıyor

Watch alanına girip video açtığınızda internetiniz yoksa bu durumda videolarınız açılmayacaktır. İnternet bağlantınız yok ise direk olarak bağlantılarınızı gözden geçirip işlem sağlamalısınız. Bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra yine de watch uygulamanızda videolar açılmıyorsa problem farklı olabilir.

Uygulamanız güncel değil ise uygulamanızı muhakkak güncel hale getirin. Bilgisayardan giriş yapıyorsanız farklı bir tarayıcıdan giriş yapın. Eğer giriş bilgilerinizi biliyorsanız uygulamanızı telefondan kaldırıp yeniden yükleyin. Yapacağınız bu işlem Facebook uygulamanızı en güncel hale getirecektir.

Watch videolar açılmıyor

Facebook hesabınıza wi-fiden giriş yapıyorsanız mobilden bağlanın. Mobilden giriş yapıyorsanız wi-fiden bağlantı kurun. Bu denemeniz sonunda Watch alanına girerek tekrar video açmayı deneyin. Olur da sorununuz hala devam ediyorsa farklı bir cihazdan giriş yapmayı deneyin.

watch videolar açılmıyor

İzlediğiniz video ile alakalı problem olabileceğinden dolayı farklı bir video açarak deneme yapın. Diğer videolar açılıyor sadece tek bir video açılmıyor ise bu durumda video ile alakalı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Böyle bir şeyde sizle alakalı bir durum yok videonun kendisiyle ilgili bir sorun vardır.

Kontrolleri yaptınız her şey normal ancak watch alanında video açılmıyor ise bu durumda sorun bildirisi yapın. Sorun bildirmek için ise telefonu sallayın. Gelen ekranda ‘’Bir şey çalışmıyor’’ alanına girin. Ve bu alana ayrıntılı bir şekilde yaşadığınız sorunu yazın.

Facebook watch videolar neden açılmıyor diye araştırma içerisine girdiyseniz yukarıdaki işlemler sorununuzu gidermeye yetecektir.

Facebook watch videolar neden açılmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here