Paylaş

Facebook watch nerede bulamıyorum. Facebook hesaplarına yeni gelen watch alanı sizde yok ise buna neden olan etkenlere bakarak çözümü sunacağız.

Telefonlarımıza indirmiş olduğumuz sosyal medya uygulamalarına her geçen gün yeni bir özellik getirilmektedir. Uygulamalar kendini yenilemediği sürede diğer uygulamalara ilgi artacak ve mevcut uygulamalarda popülerliğini kaybedecektir. Ancak facebook uygulaması çıktığı günden bu zamana kadar olan dönem içerisinde kendini hiç bir uygulamadan geri bırakmadığı için hala daha dünyanın en popüler sosyal medya uygulamasıdır. Watch özelliğinin gelişiyle birlikte artık uzun videoların ve facebook alanında en çok izlenen videoları belli alanda bulup izleyebilirsiniz. Watch Türkçedeki anlamında izlemektir. Videoların çok büyük ilgi gördüğü sosyal medya alanında beklenen özelliğinin gelmemesi şaşırtıcı olurdu. Bazen yapılan paylaşımlardan ötürü video araması sağladığımız da karşımıza video gelmiyordu. Artık watch ile birlikte videolara ulaşım sağlamak bir tuşa basmak kadar yakınınızdadır.

Facebook watch nerede bulamıyorum

Facebook watch bölümü telefonda görünmüyor, facebook watch nerede ben göremiyorum, watch bende yok, watch gözükmüyor ne yapmalıyım, benim facebook hesabımda watch diye bir yer yok. Diyenler için konunun incelemesini gerek telefonlarda gerekse de bilgisayar üzerinden işleme aldık. Birlikte sağlanacak ayarlarla birlikte özelliğin nerede olduğunu ve görünmeme durumunda nasıl bir yol izleneceğini anlatacağız.

Facebook watch bende yok

İlk olarak telefon üzerinden bu alanı nerede bulacağınızı gösterelim. Telefonunuzdan facebook uygulamasına giriş yaptıktan sonra alt kısımda video ibaresinin yer aldığını göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda videoların bulunduğu ekrana gelmiş olacaksınız. Takip ettiğiniz sayfaların yaptıkları paylaşım bilgilerini de yine watch bölümünde görebilmek mümkündür.

Facebook watch nerede bulamıyorum, watch görünmüyor, facebook watch bende yok, watch telefonda görünmüyor, watch bulamıyorum, watch bende yok

Telefonda böyle bir bölümün olmadığını görüyorsanız. Uygulama güncel olmayabilir. Dolayısıyla uygulamayı telefonunuzdan kaldırarak yeniden yüklemesini deneyelim. Telefona güncelleme gelmişse güncellemeyi tamamlayıp tekrar giriş gerçekleştirelim. Yine göremiyorsanız sorun bildir üzerinden sorun bildirisi yapmalısınız. Buraya tıklayıp sorununuzu makalede anlattığımız şekilde iletebilirsiniz.

Bilgisayardan işlemleri nasıl sağlayacağını da bir göz atalım. Hesaba girdikten sonra sol tarafta ”Watch” adı altında bir yazı göreceksiniz. Bu yazıya tıklayıp girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı bir tarayıcıdan giriş yaptığınız da hesapta böyle bir yer göremezseniz yine yukarıda belirttiğimiz alandan sorun bildirisi sağlayabilirsiniz.

Facebook watch nerede bulamıyorum diyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Varsa takıldığınız bir nokta bize yorumdan iletebilirsiniz.

Facebook watch nerede bulamıyorum, watch görünmüyor, facebook watch bende yok, watch telefonda görünmüyor, watch bulamıyorum, watch bende yokFacebook watch nerede bulamıyorum, watch görünmüyor, facebook watch bende yok, watch telefonda görünmüyor, watch bulamıyorum, watch bende yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here