Facebook watch izleme listesini yönet. Facebook’un video izleme alanı olan watch bölümünde listenizi yönetebilmek için neler gerekli beraber bakacağız.

Facebook sosyal medya uygulaması dışında tüm istediklerimizi bize sunmayı başaran bir uygulamadır. Sosyalleşmenin öncüsü olan uygulama içerisine getirilen yenilikler kullanıcıların daha fazla kullanım yapmalarına olanak sağlamaktadır. Facebook bir paylaşım platformu olmasından ötürü video ve resim paylaşan kişilerin sayıları hayli fazladır. Bir yere gittiğimizde, bir eşya aldığımız da ya da özel günlerimizde çektiğimiz resimleri anında bu platform içerisinde paylaşmaktayız. Kişisel hesaplarımızın yanı sıra aynı zaman da sayfa ve grup sayılarında fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle video paylaşımlarının yoğun olduğu uygulamada bu alanı geliştirmek için Watch denilen özellik hesaplara çok önceden dahil edilmiştir. Bu kısma girerek keşfet alanına düşen video içeriklerinizi izleyebilirsiniz. Hoşunuza giden sayfaları ya da grupları listenize ekleyebilir oradan yapılan paylaşımları da yine izlemeye devam edebilirsiniz. İzleme listenize eklenenleri kaldırmak ya da burada bir düzenleme yapmak isteyenler için gerekenleri paylaşacağız.

Facebook watch izleme listesini yönet

Facebook watch listesini yönetme, facebook watch listesi nerede, facebook watch listesini bulma, facebook watch listesini düzenleme, facebook watch listesini nasıl güncelleştirebilirim, facebook watch izleme listelerini nereden yönetebilirim. Telefonumuzda bazen Facebook’taki gezintilerimizden de sıkıldığımız anlar olabilmektedir. Yapılan paylaşımları inceledikten sonra aynı gün içerisinde tekrar giriş yaptığınızda paylaşımlar tekrara düşebilmektedir. Facebook bunun önüne geçebilmek için alanlarını düzenlemektedir.

Facebook watch listesi nerede

Watch listesine eklemiş olduğunuz sayfaları izleme listesinden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu alana eklemeler yapıp düzenlemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Facebook hesabınıza giriş yapıldıktan sonra sayfanın sol tarafında bulundan Watch bölümüne tıklıyoruz.

Facebook watch izleme listesini yönet, watch izleme listesi, facebook watch listesinden çıkarma, facebook watch listesini düzenleme, watch listem nerede, facebook watch listeme listesinden çıkarma
  • Yine aynı şekilde İzleme listen adı altında bir seçeneğin olduğunu görmeniz gerekiyor.
  • İzleme listen yazan bölümün yanındaki ayar sekmesine tıklamanızla birlikte izleme listesinden kaldırmak istediğiniz sayfaları bu alandan kaldırabilirsiniz.
  • Watch kısmında listeye eklemek istedikleriniz ve paylaşımlarını beğendiğiniz sayfaları da yine bu liste alanına ekleyebilirsiniz.
Facebook watch izleme listesini yönet, watch izleme listesi, facebook watch listesinden çıkarma, facebook watch listesini düzenleme, watch listem nerede, facebook watch listeme listesinden çıkarma

Watch kısmındaki liste düzenleme ayarlarını belirtilen şekilde sağlayabiliyorsunuz. Facebook watch hakkında diğer takıldığınız konuları da bizlere yorumdan paylaşabilirsiniz.

Önceki İçerikGmail otomatik yanıtlamayı kapatma
Sonraki İçerikWindows 10 telefon ekle nedir kullanımı
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here