Paylaş

Facebook watch geçmiş nerede bulma. Watch izlediğim videolar gözükmüyor bulamıyorum diyorsanız hangi yolları takip etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Facebook hesabınızda Watch bölümüne girerek videoları izleyebilirsiniz. Videolarınızı izlediğiniz sırada işiniz çıkması durumunda video izlemeniz yarıda kalabilir. Tekrar eski videoyu bulabilmeniz için ise geçmiş alanına gelmelisiniz. Fakat siz Facebook watch izlediğim videolar gözükmüyor ya da bulamıyorum diyorsanız yapmanız gerekenleri ele aldık.

Facebook hesabınıza getirilen Watch uygulamanızda binlerce videoyu izleyebiliyorsunuz. Tabi videolarınızı izlerken anlık işlerinizi çıkabilir. Böyle durumlarda da hoşunuza giden bir videoyu yarıda bırakmış olacaksınız. Ancak Watch alanında geçmiş kısmına geldiğinizde yarıda kalmış videolarınızı tekrar izleyebilirsiniz.

Fakat çoğu kullanıcı gibi sizde Watch alanında geçmiş kısmının nerede olduğunu bilemeyebilirsiniz. Lakin bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demiş atalarımız. Teknoloji çağında olduğumuz bu dönemde bilemediğiniz konuları kısa bir araştırma sağlayarak bulabiliyorsunuz.

Facebook watch geçmiş nerede bulma

Watch izlediğim videolar gözükmüyor ya da bulamıyorum sorunuyla ilgili yaptığınız araştırmalarınıza katkıda bulunabilmek için biz de gerekli incelemelerinizi tamamladık. Beraber gerçekleştireceğimiz ayarlar sonrasında sizlerde artık Watch alanında geçmiş kısmının nerede olduğunu öğrenmiş olacaksınız.

Watch geçmiş gözükmüyor

Facebook watch alanına girebilmeniz için öncelikle uygulamanıza giriş yapın. Ve hemen alt kısımda bulunan televizyon simgesine benzeyen kısayola tıklayın. Buraya geldiğinizde videoları olduğunuz göreceksiniz. Videoların tamamını bu kısımdan izleyebiliyorsunuz. Geçmişteki videoların nerede olduğunu bulabilmeniz için ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

watch geçmiş gözükmüyor
  • Watch kısmına geldiğinizde üst alanda bulunan profil simgesine tıklayın.
  • Karşınıza ‘’Kaydedilen videolar’’ ve ‘’Geçmiş’’ seçenekleri gelmesi gerekiyor. Bu seçenekler içerisinden geçmiş kısmına dokunun.
  • Facebook Watch geçmiş alanınıza bu adımları takip ederek gelebilirsiniz.
  • Harici bir diğer yöntem ise yine aynı şekilde üst alanda bulunan profil simgesinin yanındaki arama çubuğuna tıklayın.
  • Gelen ekranda ‘’İzlediğin videolar’’ seçeneğine dokunun.
  • Açılan sayfada tüm geçmiş videolarınızı görebilirsiniz. Eğer geçmiş kısmına geldiğinizde hiçbir video gözükmüyorsa bunun nedeni Watch kısmından daha öncesinde video izlenme olmadığıyla alakalıdır.
  • Ancak bulunla alakalı olmadığını düşünüyorsa bu durumu Facebook yetkililerine sorun bildir alanından iletebilirsiniz.

Facebook watch geçmiş nerede bulma ayarlarıyla ilgili neler yapmanız gerektiğini konu aldık. Artık siz de bu bilgilere sahipsiniz. Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istediklerinizi bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

watch izlediğim videolar nerede
Facebook watch geçmiş nerede bulma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here