Facebook videolar sesli başlamıyor açılmıyor. Haber kaynağında videoların sesli başlamasını istiyorsanız haberimizi incelemeniz yeterlidir.

Kameralı akıllı telefonların artışı en çok sosyal medya hesaplarının işine yaramıştır. Geçmişten günümüze kadar olan dönemde Facebook uygulaması popülerliğini hiç kaybetmedi. İlk çıktığı dönemlerde daha çok genç kesime hitap ederken zamanla yaş aralığı fazlalaşmıştır. Ve artık telefonlarda bulunan mobil interneti üzerinde de wifi bağlantısı olmadan hesaplara giriş sağlayabiliyoruz. Haber kaynağında gezintiniz sırasında videolar otomatik oynatma da ise bu durumda otomatik olarak videoların başlanması gerçekleştirilmektedir. Videolar başladığında aynı zamanda otomatik olarak sesinde gelmesini istiyorsanız ayarlardan ses ayarını açmanız gerekiyor. Ama eğer bu alanlara yabacıysanız hangi adımların nereden sağlanacağını paylaşacağız. Böylelikle haber kaynağı alanında video otomatik açılırken aynı zamanda açılan videonun sesini de duyabilirsiniz. Ses bağlantıları da video ile beraber başlatılacaktır.

Facebook videolar sesli başlamıyor açılmıyor

Facebook videolar sesli başlamıyor, facebook videolar sesli başlasın, facebook videolar sesli açılmıyor, facebook videolar otomatik açılırken ses gelmiyor, facebook videolar sesli çalışmıyor, facebook videlar ses çalmıyor. Telefonunuzdan videoları izlerken yada bilgisayarda videolarınız otomatik açılırken aynı zamanda sesinde gelmesini isterseniz ayarların içerisinde bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler için de hangi adımları yapılması gerektiğini kapsamlı bir şekilde sunacağız.

Facebook videolar sesli başlasın

Video sesi otomatik çalsın istiyorsanız telefondan ya da bilgisayarınızdan facebook hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Facebook uygulamasına giriş işlemi sonrasında ‘’Ayarlar’’ ekranına giriş sağlayalım.

Facebook videolar sesli başlamıyor açılmıyor, facebook videolar sesli açılmıyor, facebook videolar sesli açılsın, facebook videolar sesli başlasın, facebook videolar sesli çalışmıyor, facebook videonun sesi otomatik çıksın

Ayarlar bölmesinde ‘’Videolar ve fotoğraflar’’ adlı bir yazı göreceksiniz. Bu alana girişimizi gerçekleştiriyoruz. Oradan da ‘’Haber kaynağında videolar sesli başlasın’’ seçeneği kapalıdır. Bu alanı sağa doğru çekmeniz halinde işlemler devreye girecektir.

Bundan sonra ki gezintileriniz de artık videolar otomatik olarak oynatılırken aynı zamanda sesi de otomatik olarak çıkacaktır. Ayarları bitirdikten sonra olurda bir sıkıntı yaşarsanız arka planda bulunan uygulamaları kapatıp yeniden giriş yaparak deneme gerçekleştirebilirsiniz. Bu denemelerle birlikte karşılaşılan sorununuz ortadan kalkmış ve sorun çözüme kavuşacaktır.

Facebook videolar sesli başlamıyor açılmıyor problemine yönelik yaptığımız işlemler sonrasında bir sorun yaşarsanız durumu bize yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız Facebook videoma alt yazı ekleyemiyorum yazımıza bakabilirsiniz.

Facebook videolar sesli başlamıyor açılmıyor, facebook videolar sesli açılmıyor, facebook videolar sesli açılsın, facebook videolar sesli başlasın, facebook videolar sesli çalışmıyor, facebook videonun sesi otomatik çıksınFacebook videolar sesli başlamıyor açılmıyor, facebook videolar sesli açılmıyor, facebook videolar sesli açılsın, facebook videolar sesli başlasın, facebook videolar sesli çalışmıyor, facebook videonun sesi otomatik çıksın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz