Paylaş

Facebook video izleme partisi oluşturma. Video izleme partileri yaygınlaşmaya başladığı için sizde böyle bir paylaşım yapmak istiyorsanız detaylar haberimizde.

Video izleme partisini zaman tünelinizden, haber kaynağınızdan, sayfa ya da gruptan hazırlayarak paylaşımını herkese açık yapıp yayınlayabiliyorsunuz. Fakat sayfalarda tek bir ayrıntı var sayfa üzerinde bir video izleme partisi oluşturabilmek için sayfanın yöneticisi ya da editörü olmanız gereklidir. Sayfanın yöneticisi ya da editörü olmadığınız zaman ilgili sayfa da video izleme partisine ne yazık ki izin vermeyecektir. Haber kaynağında gezinti yaptığınız sırada video izleme partileriyle muhakkak karşılaşmışsınızdır. Facebook kendini sürekli yenileyen ve güncelleyen bir platform olmasından dolayı bu ve benzeri tüm yenilikleri hesaplara dahil etmektedir. Kullanımlar artıkça sizlerde bu ve benzeri video partisi oluşturup yayınlamasını sağlayabilirsiniz. Nasıl yapıldığını bilemediğiniz içinde bu işlemlerin hangi alandan gerçekleştirileceğine ilişkin aşamaları gerek görsel gerekse de yazılı bir şekilde aktarımını yapacağız.

Facebook video izleme partisi oluşturma

Facebook video izleme partisi, facebook video izleme partisi paylaşma, facebook video izleme partisi nerede, facebook video izleme partisi bende yok, facebook video izleme partisi oluşturamıyorum, facebook watch party oluşturma. Facebook’a gelen yeni özellikten hemen yararlanmak istediğinizi bildiğimiz için ilk olarak ayarları gözden geçirdik. Daha sonrasında ise videonuzu arkadaş grubunuzla gerçek zamanlı olacak şekilde izlemesini sağlayabilirsiniz.

Facebook video izleme partisi nerede

Facebook üzerinde video izleme partisini oluşturabilmek için hesaba giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ne düşünüyorsun alanın üzerine gelerek gönderi oluştur yazısının sağ tarafında bulunan (…) bölüme tıklıyoruz. Karşınıza sunulan seçenekler içerisinde ‘’Video izleme partisi’’ adı altında bir bilgi gelecektir. Giriş işlemini sağladıktan sonra sizin için önerilen videoların geldiğini görebilirsiniz. Diler buradan ‘’Kuyruğa ekle’’ diyerek bir videoyu ekleyip devam edebilirsiniz. Dilerseniz de siz kendiniz yeni bir video ekleyerek ilerleme sağlayabilirsiniz.

Facebook video izleme partisi oluşturma, video izleme partisi, facebook video izleme partisi bende yok, facebook watch party oluşturma, facebook video izleme partisi nerede, facebook watch party

  • Kuyruğa ekle diyerek devam et dediğinizde ‘’Video ekle’’ butonuna tıklamanız durumunda video paylaşıma hazır hale getirilecektir.
  • Dilerseniz videonuza açıklama ekleyerek de paylaşımı aktif yapabilirsiniz. Tüm bu sağlanan işlemlerle birlikte sizlerde artık video izleme partisi oluşturabilirsiniz.
  • Yukarıda da belirttiğimiz üzere bir sayfada video izleme partisi oluşturabilmek için o alanda yönetici ya da editör olmanız gerekiyor. Yoksa bu aşama da sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Facebook video izleme partisi oluşturma işlemlerini belirttiğimiz şekilde işleme aldıktan sonra takıldığınız bir yer olursa bize bunu belirtebilirsiniz.

Facebook video izleme partisi oluşturma, video izleme partisi, facebook video izleme partisi bende yok, facebook watch party oluşturma, facebook video izleme partisi nerede, facebook watch partyFacebook video izleme partisi oluşturma, video izleme partisi, facebook video izleme partisi bende yok, facebook watch party oluşturma, facebook video izleme partisi nerede, facebook watch party

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here