Facebook video indiremiyorum kaydetmiyor problemi için yaptığımız araştırmalarımızı sizlere sunacağız. Facebook hesabında yapılan işlemler sonrasında programsız bir şekilde videoları indirip kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Günlük 24 saatimizin hemen hemen 6 ya da 8 saatini facebook uygulamasında geçirmekteyiz. Yaşlısından gencine her kesimin kullanım sağlamış olduğu Facebook uygulamasında beğenilen bir videonun nasıl indirileceğini ise bir çok kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Programsız olarak facebook hesabınızda beğenmiş olduğunuz bir videonun ilerleyen dönemler de siz de yüklemek yada anı kalmasını istiyorsanız bu durumda neler yapmanız gerektiğini anlatacağız. Genel olarak bilgisayar üzerinden yapacağımız işlemler de daha rahat ayar sağlayabilmeniz için bilgisayarı kullanmanız yerinde bir çözüm olacaktır. Facebook videolarının indirilme ve kaydedilebilmesi için aşağıdaki adımları tek tek incelemeniz yeterlidir.

Facebook video indiremiyorum kaydetmiyor

Facebook video indiremiyorum kaydetmiyor, facebook video inmiyor, facebook video indirme, facebook video kaydetmiyor, video kaydetmiyor, facebook video indiremiyorum, facebook programsız video indirme işlem ayarları ile alakalı olarak yapılması gerekenleri ve buna bağlı olacak şekilde bağlantı seçeneklerini konu alacağız. Böylelikle karşılaşılan problem tamamen ortadan kalkacaktır. Hadi başlayalım.

Facebook programsız video indirme

Facebook hesabında programsız olacak şekilde videonun indirilmesi için ilk olarak yapmanız gereken işlem tabi ki de hesabınıza giriş yapmak olacaktır. Hesaba giriş sağladıktan sonra beğenmiş olduğunuz videonun sayfasına giriş yapıyoruz.

Paylaşılan videonun hemen üst alanında tarihi ve saat dilimi yer almaktadır. Buraya tıklamanızı rica ediyorum. Ardından videonun tam ekran görüntülü bir sayfasının karşısına geldiğini göreceksiniz. Gördüğünüz sayfanın URL uzantısının üzerine gelip bağlantıyı kopyala ya da sadece kopyala yazısına tıklayabilirsiniz.

Adımlarımızı gerçekleştirdikten sonra bilgisayarınızdan yine farklı bir sayfa açması sağlayıp bu kez bağlantı da kopyalamış olduğumuz URL uzantısını adres satırı alanına ekleyelim. Yapılan işlem sonrasında ”www” olan uzantıyı silerek ”m” yaparak eklemesini sağlayıp Enter’a tıklıyoruz. İşlem ayarlarını gerçekleştirdikten sonra karşınıza gelecek olan videoyu oynatıp sağ tıklamanız halinde ”Video olarak kaydet” yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Facebook video indiremiyorum kaydetmiyor sorunu için yukarıdaki adımları izlemeniz yeterlidir. Eğer yaptığınız işlemler sonrasında hala daha sorunlar ile karşı karşıya iseniz bunu yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır.

Facebook video indiremiyorum kaydetmiyor, facebook video inmiyor, facebook video indirme, facebook video kaydetmiyor, video kaydetmiyor, facebook video indiremiyorum, facebook programsız video indirme Facebook video indiremiyorum kaydetmiyor, facebook video inmiyor, facebook video indirme, facebook video kaydetmiyor, video kaydetmiyor, facebook video indiremiyorum, facebook programsız video indirme Facebook video indiremiyorum kaydetmiyor, facebook video inmiyor, facebook video indirme, facebook video kaydetmiyor, video kaydetmiyor, facebook video indiremiyorum, facebook programsız video indirme Facebook video indiremiyorum kaydetmiyor, facebook video inmiyor, facebook video indirme, facebook video kaydetmiyor, video kaydetmiyor, facebook video indiremiyorum, facebook programsız video indirme

Önceki İçerikFacebook durduruldu yazıyor cıkıs yapıyor
Sonraki İçerikFacebook bir saat öncesi yazısı kalkmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz