Paylaş

Facebook video boyutu uzunluğu kaçtır. Facebook hesabınıza yükleyeceğiniz video ile ilgili merak ettiğiniz bu sorunun cevabı yazımızda.

Facebook uygulamasında artık watch özelliği geldikten sonra videolarımızı bu alandan izlemekteyiz. Açılan sayfaları takip etmiyor olsak bile en popüler ve en çok izlenen görselleri bu alanda izleyebiliyoruz. Tabi sosyal medyayı aktif kullanan kişilerde video yükleme işlemlerini kendi hesapları üzerinden de yapmaktadır. Yükleme işlemleri esnasında ara sıra hata alınıyor olsa da bu hataların temelinde hep ağ hataları bulunmaktadır. İnternet bağlantısında meydana gelen sorunlardan dolayı yüklemelerin çoğu iptal ya da gecikmeli olabilmektedir. İster istemez bu da bizim video yükleme işlemleri sırasında her zaman sorun yaşamamıza neden olmaktadır. Fakat sadece internet bağlantısıyla alakalı değil yüklenen videonun boyutu ve uzunluğuyla alakalı da olabilmektedir. Ancak sorunun boyut ve uzunlukla mı alakalı yoksa internet bağlantısıyla mı alalı bunların hepsini kontrol edeceğiz.

Facebook video boyutu uzunluğu kaçtır

Facebook video boyutu kaçtır, facebook video boyutunu öğrenmek istiyorum, facebook video boyutu, facebook video uzunluğu, facebook yükleyeceğim videonun uzunluğu kaç olmalıdır, facebook video boyutu yüksek olduğu için yüklenmiyor. Facebook uzun videoları yüklemenizde herhangi bir sorun çıkarmamakta. Sosyal medya alanında en uzun videoları yine en fazla Facebook’ta olduğunu görebilirsiniz. Fakat video yükleme limiti bulunmaktadır.

Facebook video uzunluğu nedir

Facebook hesabındaki bu video yükleme limitinin zaman dilimi şimdilik 120 dakikadır. Yani bu süreyi saate bölecek olursak 2 saatlik bir video yükleme sağlayabilirsiniz. Bunun üzerinde uzun bir videonun yüklenmesinde video uzunluğu fazla diye bir hata alırsınız. Ama bu ilerleyen zaman diliminde değişime giderse yine değişen uzunluğun ne olduğunu sizlerle paylaşacağız.

Facebook video boyutu uzunluğu kaçtır, facebook video boyutu, facebook video uzunluğu, facebook video çok uzun, facebook video boyutu uzun, facebook boyut ve uzunluk

Video boyutu ise en fazla 4 GB olması gereklidir. GB daha fazla uzun olursa ister istemez bununla alakalı uyarı bilgilendirmesi alırsınız. Yüklemeye çalıştığınız videonun boyutu olduğundan daha fazladır diye. Fakat boyutla ilgili de bir değişim olursa o değişim hakkında da yine sizleri bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.

Facebook video boyutu uzunluğu kaçtır diyerek araştırma içerisine giren kullanıcılar için hangi ayarların nereden yapıldığına dair bilgileri aktarmış bulunuyoruz. Olurda bu konu hakkında farklı sormak istediğiniz bir şey olursa bunu bize yorumdan belirtebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Facebook bilgilerin bulamıyorum görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here