Paylaş

Facebook uzun süre girilmezse kapanır mı. Facebook uygulamasına uzunca süre girmediğiniz taktirde kapanıp kapanmayacağına dair bilgileri yazımızda ele aldık.

Dünya genelinde girişi yapılan ve milyarlarca kullanıcıya sahip Facebook hesaplarına girilmediğinde ne olacağına dair bilgileri anlatacağız. Facebook kitlesinin daha da arttırmak amacıyla uygulamayı daha kolay hale getirmektedir. Eskiden genç kesme hitap eden uygulama artık tüm kesimlere hitap edilmektedir.

Evlerimizde anne ya da babalarımızda artık Facebook uygulamasından çıkmamaktadır. Facebook yetkilileri de durumdan haberdar olmasından ötürü uygulamaya getirdiği güncellemelerle birlikte kullanımı daha kolay hale getirmektedir.

Facebook uzun süre girilmezse kapanır mı

Facebook kullanıcıların bir çoğu bazen hesaplara girişler sırasında sorunlarla karşılaşabilmektedir. Böyle durumlarda hesabı kurtarmak yerine hemen yeni bir hesap açarak kullanıma başlamaktadır. Ama eski hesabın varlığı ister istemez sizleri her zaman tedirgin edebilmektedir. Başka birinin giriş yapma ihtimalini düşündükçe hesabın kapatılmasını isteyebilirsiniz. Facebook hesabının kendiliğinden kapanıp kapanmayacağına dair bilgileri beraber inceleyeceğiz.

Facebook uzun süre girmezsem ne olur

Facebook uzun süre girmezsem ne olur, facebook kendiliğinden kapanır mı, girmediğim facebook hesabı kendi kendine kapanır mı, facebook girilmediğinde kapanıyor mu, facebook hesabına girmezsem kendiliğinden silinir mi. Facebook hesabınız başka kişiler tarafından şikayet almadığı sürece kendiliğinden kapanmayacaktır. Uzunca süre girmeseniz bile siz hesabı dondurma ya da silmediğiniz sürece hesabınız kendiliğinden kapanmaya gitmeyecektir. Hangi koşullarda kapanacağına da beraber bakacağız.

Facebook uzun süre girilmezse kapanır mı, facebook girmezsem kapanır mı, facebook girilmediğinde ne olur, facebook uzun süre girmezsem silinir mi, girmediğim facebook kapanır mı

Facebook ve diğer sosyal medya uygulamaları kendi kendine kapanmaz. Şifresini ya da mailini bildiğiniz bir hesabın kendi kendine kapanmayacağını bilmenizde yarar var. Ancak zaten mailini ve şifresini hatırladığınız bir hesabın durmasını istemiyor kapanmasını istiyorsanız dondurup ya da silerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Facebook katıldığım tarih gözükmesin

Fakat mail ya da şifresini unuttuğunuz hesabın bir şekilde kapatılmasını istiyorsanız,

  • Yeni bir hesap açarak eski hesabınızın arkadaşlarınız tarafından şikayet edilmesini isteyebilirsiniz.
  • Taklit hesap şikayet formunu doldurarak facebook yetkililerinize bu durumu bildirebilirsiniz.
  • Tüm bunların dışında şifremi unuttum adımlarını takip ederek hesabı kurtarmayı deneyebilirsiniz.

Facebook’ta bu ayarları yapmadığınız sürece hesaba giriş yapılmıyor olsa bile hesabın kendi kendine kapanmayacağını bildirebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında sormak veya eklemek istediğiniz olursa bize bunu yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here