Paylaş

Facebook üzgünüz suan türkçe ayarlanamıyor. Facebook dili değişti tekrar türkçe yapmak istiyorsanız ve Türkçe olmuyor ise çözüm detayları yazımızda bulunmaktadır.

Dünya geleninde en çok kitleye sahip olan sosyal medya uygulaması facebook’ta dil değişimi sonrasında oldukça sorunlar meydana gelmektedir. Kullanıcılar Türkçe dili haricinde bir dil ile karşı karşıya kaldıklarında dil değiştirme alanından işlem sağlamak istiyorlar. Fakat son dönemlerde sıkça meydana gelen hatalardan birisi ”üzgünüz suan Türkçe ayarlanamıyor” sorunu ise can sıkıntısını 2 katına çıkarmaktadır. Biz de karşılaşılan bu can sıkıcı hata ile alakalı olarak tüm incelemelerimizi tamamladık. Kullanıcılarımızın gönül rahatlığı ile gezinti sağlaması ve dil seçeneğinin tekrar Türkçe olarak ayarlanması için izlenecek çözüm yöntemlerimizi hazırladık. Facebook hesabınız da gezintinin tekrar Türkçe olarak kaleme alınabilmesi için bir çok yöntem denemiş olduğunuzun farkındayız. Biz de sizin bu denemelerimizi tamamını gerçekleştirdik. Yaptığımız işlemlerde edindiğimiz net çözümü kalem kalem sizlere sunumunu sağlayacağız.

Facebook üzgünüz suan türkçe ayarlanamıyor

Facebook türkçeye geri dönmüyor, facebook’u tekrar Türkçe yapmak istiyorum, facebook neden Türkçe olmuyor, facebook üzgünüz Türçe ayarlanmıyor, facebook üzgünüz şuan Türkçe ayarlanamıyor. Facebook hesabında gezinti sağladığımız sırada olmadık bir şekilde dilin değişmesi sonrasında tekrar ayarların yapılmasına ihtiyaç duymaktayız. Fakat dil seçeneklerin de her şeyin Türkçe olmasına rağmen farklı bir dil üzerinden gezinti sağlamanız sizin de canınızı sıkmıştır. Çözüm adımları aşağıda kapsamlıca yer almaktadır.

Facebook türkçe olmuyor

Facebook’un yabancı bir dile dönüşmesi sonrasında tekrar Türkçe olarak ayarlanması için girdiğiniz çözüm adımları işinizi görmediyse belirttiğimiz işlemleri sağlamanız çözümü getirecektir.

Facebook üzgünüz suan türkçe ayarlanamıyor, facebook türkçe ayarlanmıyor, facebook türkçe olmuyor, üzgünüz türkçe ayarlanamıyor, facebook türkçe ayarlanamıyor diyor, facebook dil değişmiyor

Telefonumuzdan ”Ayarlar/Uygulamalar” kısmına giriş sağladıktan sonra Facebook’u kaldıralım. Uygulamayı kaldırdıktan sonra google play store ya da apple store bağlantısına giriş gerçekleştirerek telefonumuza uygulamayı tekrar yüklemesini gerçekleştirelim.

Sağlanan bu işlemler sonrasında da hala daha dil seçeneği düzelmediyse bu durumda VPN ve DNS tarzında yüklenen uygulamalar var ise bu uygulamaların kaldırılması yerinde yapacağınız bir işlem olacaktır. Facebook üzgünüz suan türkçe ayarlanamıyor ise konu ile ilgili sağlanması gerekenleri yukarıda paylaştık aklınıza takılanları yorumda iletebilirsiniz. iyi gezintiler dilerim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here