Paylaş

Facebook üzgünüz bir hata oluştu hatası. Facebook hesabınıza girdiğinizde aldığını bu hatanın çözüme kavuşturulabilmeniz için detaylar haberimizde.

Facebook dünya genelinde girişi sağlanan sosyal medya platformları arasında başı çeken bir uygulamalıdır. Uygulama da topluluk kuralları da önceliktir. Facebook getirdiği yeniliklerle beraber yaşlı kesime de hitap etmeyi başarmıştır. Elimizde bulunan telefonlarda herkesin facebook alanında gezinti yaptığını görebilmek mümkün. Platform içerisinde hatalarla karşılaşabiliyorsunuz. Son dönemlerde ise üzgünüz bir hata oluştu uyarısı sıklıkla kullanıcıların ekranına gelmektedir. Aldığımız bu hatanın giderilebilmesi için gerekli olanları araştırıp sonucu yazımıza aktarmış bulunuyoruz. Sunucuda çalışma olması durumunda dahi bu hatanın ekrana geldiğini görebilirsiniz. Genel problemin olup olmadığını arkadaşlarınıza sorarak öğrenebilirsiniz. Eğer tüm herkeste aynı sorun varsa sizle alakalı bir problemin olmadığını Facebook tarafından kaynaklı sorun olduğunu anlayıp biraz bekledikten sonra giderileceğini tespit edebilirsiniz. Ama genel bir sorun yok sadece sizle alakalı sorun varsa bu durumda ilgili hatanın çözümü için aşağıdaki adımları ilerletmeniz yeterlidir.

Facebook üzgünüz bir hata oluştu hatası

Facebook hiçbir şey açılmıyor, facebook hiçbir şey çalışmıyor, facebook üzgünüz hatası, facebook üzgünüz bir hata oluştu uyarısı kalkmıyor, facebook üzgünüz uyarısının kalkması için yapılması gerekiyor, facebook üzgünüz problemi. Sunucuda bir sorun yok ve sadece bu hatayı çevrenizde dahi siz alıyorsanız bunun için yapılması gerekenler bağlantıları kontrol ederek çözüme dair işlemleri ayrıntıların tamamı yazı içerisindedir.

Facebook üzgünüz uyarısı

Facebook üzerinde üzgünüz bir hata oluştu uyarısı anlık olarak karşınıza gelebilir. İnternet bağlantınız kesikken facebook’a girip bir şey denediğinizde bu hatayı alabilmeniz mümkündür. Yani bağlantı var görünüyor ama o arada kopmuş olabilir. Onun için mobilden bağlıysanız wifiye, wifi üzerinden giriş yapıyorsanız da mobile bağlanarak tekrar deneme gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook üzgünüz bir hata oluştu hatası, facebook bir hata oluştu, facebook üzgünüz uyarısı, facebook üzgünüz bir hata oluştu, facebook üzgünüz nasıl kalkar, facebook üzgünüz sorununu giderme

Denemeler gerçekleştirildiğinde alınan hata muhakkak giderilmesi gerekiyor. Ama hala daha devam ediyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Fakat bunu yapmadan önce facebook şifrenizi bildiğinizden emin olmanız gerekiyor. Eğer bilgilere sahipseniz hiç sıkıntı yapmadan kaldırıp tekrar yüklemesini sağlayabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Facebook fotoğraf onayı bildirimlerini kapatma

Bu yapılan ayarlarda da sorun devam ediyorsa başka bir telefondan giriş yapıp bağlantı kurmayı deneyelim. Yine olmaz ise başka birinin aynı hatayı alıp almadığını sorarak emin olabilirsiniz. Sunucu yani Facebook tabanlı bir hata varsa beklemeniz halinde sorun kendiliğinden giderilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here