Paylaş

Facebook uygulamaları kaldıramıyorum silemiyorum. Alışveriş sitelerine ”Facebook ile bağlan” diyerek bağlandığımız ve harici uygulamalarında kaldırılması için konuyu hazırladık.

İnternet üzerinde alışveriş yapmak istediğimiz internet siteleri ya da bazı uygulamalar üyelik girişi istemektedir. Üyelik girişlerini doldurmak istemeyen kişilere ekstra olarak ”Facebook ile bağlan” seçeneğini sunmaktadır. İlk olarak buna çekinceli yaklaşmış olsak da üyeliğimizi sağlayabiliyoruz. Yapmış olduğumuz bu üyelik sonrasında uygulama ya da internet sitesi üzerinden gerekli bilgilendirmeleri kontrol edip çıkmaktayız. Daha sonrasında bu alanda size bazen bildirim gelebilmektedir. Ya da o alanda artık facebook hesabınızın gözükmesini istemediğimiz anlar olmaktadır. Bunun kaldırılması uygulama içerisinde kaldırmanız mümkündür. Yani Facebook sizin bilgilerinizin başka bir alanda kalmaması için bu alanın kaldırılacağına yönelik işlemleri kendi içerisinde sizlere sunmaktayız. Sadece bunun nereden yapılacağını bilmeniz gereklidir. Biz de bilinmeyen bu adımların nereden ve nasıl yapılacağını araştırma içerisine girmiş bulunmaktayız. Şimdi beraber sağlayacağımız işlemler neticesinde sorun giderilmiş olacaktır.

Facebook uygulamaları kaldıramıyorum silemiyorum

Facebook’la bağlandığım bir uygulamanın kaldırılmasını istiyorum, facebook uygulama silmek istiyorum, facebook uygulama kaldırmak istiyorum, facebook uygulamalar nereden kaldırılır, facebook uygulamalar nereden silinir?, facebook hesabıyla bağlandığım bir internet sitesini kaldırmak için ne yapmalıyım? Facebook hesabıyla bağlantı kurmuş olduğunuz bir internet sitesi ya da uygulamanın kaldırılması için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Sadece bilmeniz gereken işlemleri araştırıp müdahale de bulunmanız yeterli olmaktadır.

Facebook uygulama silme

İnternet sitesi sizden ”Facebook ile bağlan” seçeneğini sunabilir. Ya da bir uygulamayı kontrol etmek için ”Facebook ile bağlan” yazısını görebilirsiniz. Facebook ile bağlanarak üye olduğunuz bir internet sitesinden ya da uygulamadan çıkış yaptıktan sonra üyeliğiniz orada kalmaya devam edecektir. Bu üyeliğin komple silinmesi ve kalkması için yapmanız gerekenler ise oldukça basittir. Şimdi size bu işlemleri tek tek ele alacağız.

  1. Öncelikli olarak hesabımıza erişim işlemi gerçekleştirdikten sonra sağ üst alanda yer almakta olan ”OK” işaretine tıklıyoruz.
  2. Gelen bilgilendirme ekranında sizlere seçenek sunulacaktır. Bu seçenekler içerisinde ”Ayarlar” bölümüne giriş yapıyoruz.
  3. Ayarlar kısmına giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan ”Uygulamalar ve internet siteleri” alanına giriş yapıyoruz.
  4. Buraya girdikten sonra gelecek olan ekran da ”Aktif uygulamalar ve internet siteleri” adı altında bir seçenek göreceksiniz. Bunun altında yer alan uygulamaları tek tek seçerek ”Kaldır” demeniz yeterlidir.
  5. Olası bir durumda hata ile karşı karşıya kalırsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak deneme sağlayabilirsiniz.

Facebook uygulamaları kaldıramıyorum silemiyorum problemine sebep olan işlem adımlarını sizlere sunduk. Yapılan işlemler sonrasında uygulamalar kaldırılacaktır.

Facebook uygulamaları kaldıramıyorum silemiyorum, uygulama silinmiyor, uygulama kalkmıyor, facebook uygulama silinmiyor, facebook uygulama kaldırma, facebook uygulama silme Facebook uygulamaları kaldıramıyorum silemiyorum, uygulama silinmiyor, uygulama kalkmıyor, facebook uygulama silinmiyor, facebook uygulama kaldırma, facebook uygulama silme

Facebook uygulamaları kaldıramıyorum silemiyorum, uygulama silinmiyor, uygulama kalkmıyor, facebook uygulama silinmiyor, facebook uygulama kaldırma, facebook uygulama silme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here