Paylaş

Facebook twitter instagram youtube erişim sorunu için nelerin yapılması gerektiğini yazımız içerisinde ayrıntılı olacak şekilde anlatacağız.

Facebook twitter instagram youtube erişim sorunu

Erişim sorunu, teknolojik ürünlerinize indirmiş olduğunuz uygulamalara bazen çeşitli sebeplerden dolayı giriş sağlayamayabilirsiniz. Bu bazen uygulamanızın kendisiyle alakalı iken bazen de sizinle alakalı olabilmektedir. Sosyal medya hesaplarında oluşan gelen erişim problemi ile ilgili de nasıl bir yol izleyeceğinizi kaleme aldık.

Sosyal medya uygulamalarınıza girişleriniz sırasında bazen istemsiz şekilde sorunlar meydana gelebilmektedir. Geçtiğimiz günlerde de internet tabanlı oluşan nedenlerden dolayı sosyal medya uygulamalarınızın hiçbirine giremediğinizi biliyoruz.

Siz telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinden giriş yapmak istediğiniz uygulamalarınıza erişim sorunu yaşayabilirsiniz. Bu sorunun genel mi olup olmadığını öğrenmelisiniz. Problem genel ise sorun kendiliğinden çözüme kavuşacaktır. Bunun için ekstra bir işlem sağlamaya gerek bulunmamaktadır.

Yalnız problem genel değil sadece sizde yaşanılıyor ise bunun için uygulamanız üzerinden birkaç işlem sağlamalısınız. Peki ne yapmalıyım? Diye sorabilirsiniz. Yaşadığınız soruna ilişkim tüm hesaplarınızda yapacağınız işlem aşamalarını tek tek kaleme aldık.

facebook twitter

 Facebook twitter instagram youtube erişim sorunu çözüm adımları

  • Erişim probleminiz sonucunda ilk olarak internet bağlantılarınızı kontrol edin.
  • Mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme yapın.
  • Bu denemeler sonrasında uygulamalarınızın şifre bilgilerini biliyorsanız eğer uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin.
  • Uygulamalarınız güncel değil ise bu güncellemeler devreye girecektir. Ya da askıdan kalan bir güncelleme varsa ondan dolayı sorun yaşıyor olabilirsiniz.
  • Telefonunuz ya da bilgisayarınızın VPN ayarlarını aktif duruma getirerek o şekilde bağlantı kurmayı deneyin.
Facebook twitter instagram youtube erişim sorunu
  • Sorununuzu bu da gidermez ise şayet farklı cihazdan kendi hesabınıza giriş yaparak deneme yapın.
  • Onda bir problem görünmüyorsa Facebook, Twitter, İnstagram ya da Youtube uygulamalarınızın kendi alanlarında sorun bildirme yeri bulunmaktadır.
  • Oradan sorununuzu bildirerek beklemeniz gerekiyor.
  • Sorunu nasıl bildireceğinizi bilmiyorsanız eğer web sitemizden daha öncesinde hazırladığımız yazıları gözden geçirmeniz yeterlidir.

Sosyal medya hesaplarınızda yaşanan erişim problemi ile alakalı izleyeceğiniz çözüm yolu yukarıdaki gibidir. Bu yöntemler ile birlikte hala daha sorun yaşıyorsanız bunu bize yorum kısmından dile getirebilirsiniz. Her türlü sorununuz ile bire bir ilgilendiğimizi bilmenizi isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here