Paylaş

Facebook tüm grupları takipten çıkma. Takip ettiğiniz gruplardan çıkmak istiyorsanız buna çözüm işlemi için lazım olan ayarlarımızı ele alacağız.

Facebook eskiye dayalı bir sosyal medya platformudur. Yani 10 yıllık bir kullanıcı dahi bulabilmeniz mümkündür. Zaman içerisindeki birikimlerimiz bize anı olarak kalmaktadır. Facebook hesaplarında aynı zamanda çok önceleri gruplara dahil olduğumu anlarda olmuştur. Gruplardan yapılan davetler ve haber kaynağında yapılan paylaşımlar belli alandan sonra kullanıcılara sıkabilmektedir. Fakat çoğu kullanıcı bu alanı oldukça önemsemektedir. Hatta Facebook hesaplarında gruplardan başka bir yerde paylaşım yapmayan kişi sayısı da hayli fazladır. Gruplarda yapılan paylaşımlara bağlı olarak iki iletişim kuran kişiler olsa da sadece arkadaşlarının yaptığı paylaşımları kontrol etmek isteyenlerde var. O yüzden hem grupların tamamından ayrılıp hem de tamamıyla ilgili takipten çıkmak isteyenlerde. Bundan dolayı takip ettiğiniz grupların tamamından çıkabilmeniz için gerekli olan işlemleri birlikte inceleyeceğiz.

Facebook tüm grupları takipten çıkma

Facebook tüm grupları takipten çıkarmak istiyorum, facebook grupları takipten nasıl çıkabilirim, facebook grup takibini bırakma, facebook grup takibi bitirme, facebook grubu takipten çıkamıyorum, facebook tüm grupların takipten çıkmak için ne yapmam gerekiyor. Yönünde ilettiğiniz işlem ayarlarıyla alakalı gereken ayarların tamamını haberimizde bulabileceksiniz.

Facebook grup takibini bırakma

Gruba dahil olduktan sonra gruptan ayrılmak dışında aynı zamanda takipten de çıkmak isteyebilirsiniz. Hesabınızda gördüğünüz kadarıyla grupların ana sayfa ekranına gelerek bu işlemi sağlamanız oldukça basittir. Fakat kayıt olduğunuz günden bu zamana kadar olan dönemdeki grupların hepsine eskiden ulaşamıyorduk.

Facebook tüm grupları takipten çıkma, facebook grubu takipten çıkma, facebook grubu takipten nasıl çıkabilirim, facebook grup takibini bitirme, facebook grup takibi bırakma, facebook grubu takipten çıkamıyorum

Facebook takip ettiğiniz ve üye olduğunuz grupların tamamını sizlerin karşısına çıkaracak alanı hesaplara dahil etmiş durumdadır. Bu alandan gruplardan ayrılabilir ya da takipten çıkabilirsiniz.

  • İşlem aşamaları için öncelikle hesabınıza girişimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Hesaba girdikten sonra gruplara git alanına geliyoruz.
  • Ardından sağ üst bölmede bulunan Ayarlar sekmesine tıklıyoruz.
  • Orada Takiptesin butonuna giriş sağlayalım.
  • Hangi gruptan takibi bırakmak istiyorsanız sağ tarafında bulunan takibi bırak seçeneğine basmanız yeterlidir.
TAVSİYE YAZI: Facebook grupları sıralama düzenleme

Ayarlarınızla birlikte Facebook tüm grupları takipten çıkma işlem aşamalarını bitirmeniz lazım. Sorun olması durumunda bizimle yorum alanından iletişime geçebilirsiniz. Gruptan takibi bırak dediğiniz de çıkmıyorsa bağlantılarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

Facebook tüm grupları takipten çıkma, facebook grubu takipten çıkma, facebook grubu takipten nasıl çıkabilirim, facebook grup takibini bitirme, facebook grup takibi bırakma, facebook grubu takipten çıkamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here