Paylaş

Facebook telif yedim içeriği kaldırdı. Facebook hesabında paylaşılan bir içeriğe içeriği facebook sayfanızdan kaldırdık şeklinde bilgi maili gönderdi.

Dünya genelinde kullanımı gerçekleştirilen facebook uygulamasında artık paylaşımlar da oldukça sıklık kazanmıştır. Her geçen gün daha fazla kitleye ulaşımla birlikte dünya genelinde olan olaylarla ilgili videolar da isteğe bağlı olacak şekilde paylaşılmaktadır. Fotoğraf ve video paylaşımlarının sıklık dereceye ulaşması Facebook hesabında aktif süresini uzatmaktadır. Her video sonrasında yeni bir videonun gelmesi de oldukça keyifli bir hal almaktadır. İnternet üzerinden bulunan bir video ya da bir fotoğrafın izinsiz bir şekilde kendi hesabınızda paylaşım yapamıyorsunuz. Bu durum anlaşıldığında facebook tarafından otomatik olarak içeriği facebook sayfanızdan kaldırdık adı altında bir mail gelecektir. Gelen mail sonrasında endişe içerisine giren kullanıcılar bu uyarı sonrasında nasıl bir yol izlemek gerektiğini de bilmek istemektedir.

Facebook telif yedim içeriği kaldırdı

Facebook paylaşımımı kaldırdı, facebook videoyu kaldırdı, facebook telif yedim, facebook içeriğimi kaldırdı, içeriği facebook sayfanızdan kaldırdık ne demek, içeriği facebook sayfanızdan kaldırdık, facebook içeriği sayfamdan kaldırdı. İzinsiz ve telifi olan bir fotoğraf ya da videonun hesabınızda paylaşımı sonrasında gelen mail sonrasında içerik hesabınızdan kaldırılacaktır. Buna sebep olan neden ve sonuçlarına birlikte bakarak çözümü getireceğiz.

İçeriği facebook sayfanızdan kaldırdık

Arkadaşlar gelen bu mail sizlere ilk kez gelmiş olmalı ki sadece videonun ve resmin kaldırıldığını belirtmektesiniz. Şayet telif hakkı olan bir video ya da resmin paylaşılması devam edilirse ilk olarak kısıtlama engelli yersiniz.

Facebook telif yedim içeriği kaldırdı, facebook video kaldırıldı, facebook resim kaldırıldı, içeriği facebook sayfanızdan kaldırdık, facebook telif yedim, facebook telif uyarısı

  • Buna devam etmeniz durumunda ise ilk olarak video ve resim paylaşmanıza bir kısıtlama gelecektir.
  • Devamı sonrasında da bu kısıtlama hesabın kapatılmasına kadar gidecektir.
  • Yani siz başkasına ait olan ve telif hakkı bulunan bir içeriği kendi hesabınızda paylaşmanıza facebook kesinlikle izin vermemektedir.
  • Gelen mail sonrasında tekrar bir telif hakkı olan paylaşım yapmadıysanız herhangi bir sorun olmadan gezintinize devam edebilirsiniz.

Tarafına gönderilen mail sonucunda strese giren kullanıcılarımızı Facebook telif yedim içeriği kaldırdı başlık altında konuyu anlattık. Bu aşama da aklınıza takılan bir yer varsa bunu bizimle yorumda belirtebilirsiniz.

Facebook telif yedim içeriği kaldırdı, facebook video kaldırıldı, facebook resim kaldırıldı, içeriği facebook sayfanızdan kaldırdık, facebook telif yedim, facebook telif uyarısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here