Paylaş

Facebook telefonu sallayınca bir şey olmuyor. Facebook getirdiği yenilikle birlikte artık telefonu sallayınca sorun bildir geliyorken sizde gelmiyorsa çözüm haberimizde.

Sosyal medya kullanan kullanıcıların tamamında sorunlar oluşabilmektedir. Kimi beğeni yapamıyorken kimisi de yorum yapamamaktadır. Ya da resim yükleyememe, video açılmama, hesaplarına girememe sorunlarıyla karşılaşabilmektedir. Yaşanan sorunla alakalı olarak Facebook’a durumu iletebileceğiniz bir forum bulunmaktadır. İlgili form ile birlikte yaşanan sıkıntıyı rahat bir şekilde yetkililere iletebiliyorsunuz. Bilgisayardan ya da telefondan fark etmeksizin direk bu işlemi sağlayabiliyorsunuz. Şimdi ise telefonu sallamanızla birlikte sorunu rahat bir şekilde iletebiliyorsunuz. Bunun nasıl olduğunu sizlerle daha öncesindeki yazımızda paylaşırken bazı kullanıcılar telefonu sallayınca hiçbir şeyin karşılarına gelmediklerini dile getirmektedir. Sorunun sizden kaynaklı mı yoksa uygulama ile ilgili mi olduğunu kontrol ederek çözüme dair bilgileri yazımıza yansıtmış bulunuyoruz.

Facebook telefonu sallayınca bir şey olmuyor

Facebook telefon sallayınca sorun bildir gelmiyor, facebook telefon sallama çalışmıyor, facebook telefon sallamayı açma, facebook sorun bildir özelliğini açma, facebook telefon sallamayı etkinleştirme, facebook telefon sallamak bende çalışmıyor. Sorunu bildirmek artık eskisinden daha kolay hale getirilmiş durumdadır. Uygulama da bir şey çalışmıyor ya da kötü gördüğünüz bir şeyi artık telefonu sallayarak iletebiliyorken sizde bu özellik çalışmıyorsa kapalı olabilir.

Facebook telefon sallama çalışmıyor

Telefonunuzdan facebook uygulamasına girdikten sonra telefonu salladığınızda özellik çalışmamaya başladıysa bunun nedeni özelliğin kapalı oluşuyla alakalıdır. Açmak için nereye giriş yapmanız gerektiğini bilmeniz içinde ilgili aşamaları sizlerle paylaşacağız.

Facebook telefonu sallayınca bir şey olmuyor, facebook telefon sallama çalışmıyor, facebook telefon sallamayı açma, facebook telefon sallama özelliği, facebook telefon sallamayı etkinleştirme
  • Facebook hesabınıza girdikten sonraki dönem içerisinde sağ alt alanda bulunan üst üste çizgili bölmeye tıklıyoruz.
  • Beraberinde gelen ekranda Yardım ve destek kısmına girerek oradan da Sorun bildir alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Bir sorun bildirmek için telefonu salla butonunun yanındaki tiki aktif hale getirmeniz durumunda telefonu sallamanız yeterlidir.
  • Yaptığınız işlemlerle birlikte hala daha çalışmıyorsa özellik telefonu kapatıp açarak deneme yapıp arka planda çalışan uygulamaları kapatarak yeniden işlem sağlayabilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Facebook hikayeye efekt ekleme eklenmiyor

Facebook telefonu sallayınca bir şey olmuyor diyenlere özel hazırladığımız yazımız sonrasında artık özelliği sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Birlikte gerçekleştirdiğimiz işlemlerde bir hata gelmesi durumunda yorumdan iletebilirsiniz.

Facebook telefonu sallayınca bir şey olmuyor, facebook telefon sallama çalışmıyor, facebook telefon sallamayı açma, facebook telefon sallama özelliği, facebook telefon sallamayı etkinleştirme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here