Paylaş

Facebook telefon numaramı başkası kullanıyor. Facebook’a kayıtlı olmamanıza rağmen telefona sürekli mesaj geliyorsa incelemeyi sağlayacağız.

Facebook hesabı kullanmayan kullanıcılar dahil facebook’un varlığından haberdardır. Günümüz de Facebook hesabı olmayan kullanıcı kişi sayısı oldukça az diyebiliriz. Ama facebook kullanmayan kişilerin bilgilerinin eksik olduğunu söylemeyiz. Herkesin kararına saygı duyulması gerekiyor. Facebook telefon numarası üzerinden ya da mail adresi üzerinden açılan bir platformdur. Mail adresi üzerinden açılan hesaplara telefon numarası ekleyebilirsiniz. Normal koşullarda doğrudan telefon üzerine de hesap açabilmeniz mümkündür. Lakin kod istediği için gelen kodu girerek hesabın açılımına yönelik işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi gelelim asıl konumuza. Facebook uygulamasına telefonunuz kayıtlı olmamasına rağmen ya da hiçbir hesabınız yokken facebook’tan mesaj gelmeye başladıysa bu durumda sağlanacak işlemleri birlikte kontrol edeceğiz.

Facebook telefon numaramı başkası kullanıyor

Facebook telefon numaramı başkası kullanmakta, numaramdan facebook hesabı açılmış, başkası telefon numaramı kullanıyor, facebook hesabında telefon numaram kullanıyor, telefon numaramdan facebook hesabı açılmış. Kullanımı sağlamış olduğunuz telefon numarasının üzerine facebook hesabı açıldıysa bu durumda o kişiyi bulmanız gerekiyor. O kişiye durumu izah ederek numaranın güncellenmesini istemelisiniz. Bunu nasıl yapacağınıza ise birlikte bakarak işleme alacağız.

Numaramdan facebook hesabı açılmış

Öncelikle telefon numaranızı facebook’un arama alanına girerek o kişiye ulaşmayı deneyebilirsiniz. Eğer yaptığınız işlemler sonrasında o kişiye ulaşım sağlayamıyorsanız bu durumda diğer yönteme göz atabilirsiniz.

Facebook telefon numaramı başkası kullanıyor, facebook numaramı başkası kullanıyor, numaramdan facebook açılmış, numaramı facebookta başkası kullanıyor, numaramdan facebook hesabı açılmış, facebooktan sürekli mesaj geliyor

  • Mevcutta kullandığınız bir hesap varsa bundan çıkabilirsiniz. Ya da hiç hesap kullanmıyorsanız Facebook’un ana sayfasına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Facebook’un ana sayfasına geldikten sonra mail adresi ve şifre bilgileri isteyecektir. Onun hemen altında ‘’Hesabını mı unuttun?’’ diye bir bilgi göreceksiniz.
  • Hesabını mı unuttun bölümüne tıkladıktan sonra hesabı bul alanına telefon numaranızın girişini sağlıyoruz.
  • Ara dediğiniz de numaranızı kullanarak hesap açan kişinin profili karşınıza gelecektir.
  • O kişiyi normal bir hesaptan girerek mesaj bölümünden mesaj gönderimi sağlayıp numarayı kaldırmasını isteyelim.

Böylelikle kişi yaptığı hatayı fark edecek ve numarayı kaldıracaktır. Facebook telefon numaramı başkası kullanıyor problemiyle ilgili hala daha takıldığınız yerler varsa bizimle yorum alanından iletişime geçebilirsiniz.

Bunun dışında isterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Windows 10 paylaşım etkinleştiremiyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

Facebook telefon numaramı başkası kullanıyor, facebook numaramı başkası kullanıyor, numaramdan facebook açılmış, numaramı facebookta başkası kullanıyor, numaramdan facebook hesabı açılmış, facebooktan sürekli mesaj geliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here