Facebook tavsiyeler nerede görülmüyor. Facebook hesabında tavsiye özelliğini kullanan kişi sayısı fazla olduğundan ötürü bu alanın nerede olduğunu ele aldık.

Facebook uygulamasında tavsiye almak isteyenler konum bilgilerini girerek bu tavsiyeleri almaktadır. Yemek yiyeceğiniz yerden tutunda gideceğiniz kuaföre varana kadar tüm veri bilgilerini devreye koyabiliyorsunuz. Tavsiye isteyen kişilerin çoğu bu işlemlerden oldukça memnundur. Gittiğiniz mekanın konum olarak da bilgilerini uygulamanız içerisinde kendinizde paylaşabilirsiniz. Ancak Facebook uygulamasında tavsiyeler bölmesine nereden girileceğini bilenler girdikleri alanda bu sekmenin kendi hesaplarında olmadığını bildirmektedir. Durum böyle olduğu için konunun kapsamlı şekilde araştırmasını sağlamış bulunuyoruz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki Facebook size tavsiye de bulunabilmesi için konumun aktif olması gereklidir. Ancak sorun tavsiyelerin kendi hesabınızda çıkmamasıyla alakalı olduğu için buna dur demek adına ilgili araştırmaları bitirmiş bulunuyoruz.

Facebook tavsiyeler nerede görülmüyor

Facebook artık kullanıcılarından kendi isim soy isim bilgileriyle hesap açmalarını istemektedir. Farklı isimlerle açılan hesapların geri kurtarılması imkansız hale gelmiştir. Zaman içerisinde binlerce kişinin hesaplarının kapatılmasına gidildikten sonra artık kişiler kendi bilgileriyle hesap açmaktadır.

Facebook tavsiyeler nerede görülmüyor, facebook tavsiyeler çıkmıyor, facebook tavsiyeler nerede, facebook tavsiyeler yok, facebook tavsiyeler, facebook tavsiyeyi bulamıyorum
  • Kendi hesabınızdasağ alt kısımda bulunan üç çizgili alana gelmeniz halinde Tavsiyeler bu ekranda yer alması gerekiyor.
  • Bazı kullanıcılar kendi hesaplarında böyle bir alanın çıkmadığını dile getirmesinden dolayı bunun nedenine bakacağız.
  • Özelliğin fazla kullanılmasından dolayı farklı bir özelliğin hesapta görünmeme ya da kullanılmamasıyla alakalı sorun yaşıyor olabilirsiniz.
  • Bir mekana gitmek istediğinizde facebook uygulamasından hemen tavsiye almak isteğinizi yerine getirememek sizin de canınızı sıkmasın diye araştırmaları tamamladık.
  • Uygulama da kısıtlamayı hangi alanda yaptıysanız beklemeniz gerekiyor. Yani o alanı daha fazla kullanmadan bekleyip kısıtlamanın devreden kalmasını bekleyin
  • Güncellemelerle ilgili sorundan dolayı tavsiyeler görünmüyor olabilir o yüzden güncellemeleri hep faal tutmalısınız.
  • Sorun genel mi değil mi farklı bir arkadaşınıza sorarak bilgi elde edinebilirsiniz.
  • Tüm bunların sonunda eğer genel sorun yoksa Facebook’a sorun bildirisi vererek tavsiyeler alanının nerede olduğuna dair bilgilendirmeyi verebilirsiniz.
Facebook tavsiyeler nerede görülmüyor, facebook tavsiyeler çıkmıyor, facebook tavsiyeler nerede, facebook tavsiyeler yok, facebook tavsiyeler, facebook tavsiyeyi bulamıyorum

Facebook tavsiyeler nerede görülmüyor diyorsanız anlattığımız işlemleri devreye koymanız halinde hiçbir sorun yaşamadan ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz