Paylaş

Facebook takip ettiklerim nerede gözükmüyor. Takipten çıkmak için takip ettiklerinizi bulmak istiyorsanız eğer doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Genelde facebook kullanıcılarının sık karşılaştığı bir durumda arkadaşlıktan çıkardığı kişinin hala daha paylaşımlarının kendi alanında görünmesidir. Kişinin yapmış olduğu paylaşımları arkadaş olunmamasına rağmen ana sayfada nasıl göründüğünü bilmek elbetteki sizinde hakkınızdır. Facebook’ta birini arkadaş olarak eklediğiniz de eğer o kişi takip isteklerini aktif hale getirmişse otomatik olarak o kişiyi takipte ediyorsunuz. Dolayısıyla o kişiyi arkadaşlıktan çıkarmak istediğiniz de ise takipten çıkar butonunu dikkate almadan o kişinin profilinden ayrılıyoruz. Facebook’ta arkadaşlıktan çıkarılmış olduğunuz bu kişinin bildirimleri siz onu takip ettiğiniz için sizin ana sayfanızdaki görsellerde çıkmaya devam edecektir. Hatırladığınız kişilerin profiline girerek o kişileri takipten çıkarabilmeniz mümkündür. Ama böyle bir çok kişi varsa bu durumda tamamını hatırlama gibi bir durum maalesef olmamaktadır. O yüzden tüm takip ettiğiniz kişileri bulabileceğiniz alanı facebook sizlere sunmaktadır. Bu saye de hem kimleri takip ettiğinizi hem de o kişileri artık takip etmek istemiyorsanız çıkarabileceksiniz.

Facebook takip ettiklerim nerede gözükmüyor

Facebook’ta takip ettiklerimi nerede bulabilirim, facebook takip ettiklerim görünmüyor, facebook arkadaşlıktan çıkardım ama hala daha gönderileri geliyor, facebook tüm takip ettiklerim, facebook takip ettiklerimi görme, facebook takipten çıkma. Arkadaş olarak birini eklediniz eğer takip butonunu daha sonra pasif hale getirdiyseniz herhangi bir sorun olmaz. Yok eğer takip butonu faal durumda ise bu durumda otomatik olarak takipte etmiş sayılıyorsunuz.

Facebook takip ettiklerimi bulamıyorum

Tüm takip edilen kişilerin hepsinin var olduğu bir alan bulunmaktadır. O kişileri tek tek bulmanız mümkün olmayacağı için hepsinin var olduğu alana kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Facebook takip ettiklerim nerede gözükmüyor, facebook takipten çıkma, facebook takip ettiklerim, facebook takip ettiklerimi bulamıyorum, facebook takip ettiklerim nerede, facebook takip ettiklerim görünmüyor

  • Bu işlem için ise facebook hesabımıza giriş yapıyoruz.
  • Profil alanına geldikten sonra ”Arkadaşlar” butonuna tıklıyoruz.
  • Sonra var olan sayfadaki seçenekler içerisinde ”Daha fazla” ikonuna girerek buradan ”Takip ettikleri” yazısına giriyoruz.
  • Gerçekleştirilen işlemler neticesinde gelen ekranda ne kadar takip ettiğiniz kişi varsa bunları görebilirsiniz. O kişilerin yanında bulunan ”Takiptesin” butonunun üzerine tıkladığınız da takipten çıkma tamamlanmış olacaktır.
  • Artık yapılan ayarlarla birlikte facebook’ta arkadaşlıktan çıkardığınız birinin takibinden de çıktığınız için yaptığı gönderileri kontrol etmenize gerek kalmayacaktır.

 

Facebook takip ettiklerim nerede gözükmüyor, facebook takipten çıkma, facebook takip ettiklerim, facebook takip ettiklerimi bulamıyorum, facebook takip ettiklerim nerede, facebook takip ettiklerim görünmüyor

Araştırmalarınız sonucunda Facebook takip ettiklerim nerede gözükmüyor yazımıza ulaştıysanız eminim sorunu çözüme kavuşturmuş olacaksınız. Yok hala daha sorun yaşıyorum diyenler yoruma karşılaştığı sorunu ekleyebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here