Paylaş

Facebook sürekli giriş uyarısı gelmesin. Hesabınızdan böyle bildirimleri almak istemiyorsanız giriş uyarılarını nasıl kapatacağınızı anlatacağız.

Sosyal medya hesaplarından sürekli olacak şekilde bildirim almaktayız. Gelen bildirimler belli bir zaman sonra canınızı sıkabilir. Facebook hesabınızdan sürekli gelen giriş uyarıları bildirimlerinin gelmemesi için yapılması gerekenleri konu aldık.

Telefonlarımıza indirdiğimiz bir çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaların hemen hemen hepsinden tarafınıza bildirim gelmektedir. Aradan zaman geçtikçe gelen bildirimlerden sıkılabilirsiniz. Bu da en doğal hakkınızdır.

Facebook’ta giriş uyarı bildirimlerinin her giriş yaptığınızda gelmemesini istiyorsanız bunun önüne geçebilirsiniz.

Facebook sürekli giriş uyarısı gelmesin

Aslında giriş uyarısı almanız sizin için oldukça güvenlidir. Başkaları hesaba girmesi halinde bu özellikle birlikte bunu hemen anlayabilirsiniz. Ama hesabınızın güvenlik adımlarını yükselttiniz ve buna ihtiyaç duymuyorsanız o ayrı bir durumdur.

Facebook giriş uyarısı almak istemiyorum

Her giriş yaptığınızda gelen giriş uyarı bildirimlerini almamak istiyorsanız neler yapmanız gerektiğini birlikte inceleyeceğiz. Belirttiğimiz işlemleri adım adım takip etmeniz durumunda sorun kısa sürede giderilecektir.

facebook giriş uyarısı almak istemiyorum
  • Öncelikle telefonunuzdan Facebook hesabınıza giriş yapın.
  • Android işletim sistemli bir telefon kullanıyorsanız sağ üst tarafta, iPhone cihaz kullanıyorsanız eğer sağ alt kısımda üst üste çizgili bölüme tıklayın.
  • Sonrasında ise ‘’Ayarlar ve gizlilik’’ yazısına dokunun.
  • Onun hemen altında bulunan ‘’Ayarlar’’ kısmına giriş yapın.
  • Gelen ekranda ‘’ Güvenlik ve gizlilik’’ yazısını görüp içerisine girin.
  • ’İlave güvenlik ayarlama’’ yazısının altında ‘’Tanınmayan girişler hakkında uyarılar al’’ yazısını görmeniz gerekiyor. Buranın üzerine tıklayıp giriş sağlayın.
  • Acılan sayfada ‘’Giriş uyarıları’’ adı altında bir seçenek göreceksiniz. O seçeneğin altındaki ‘’Bildirimler’’ açık ise üzerine tıklayıp kapatın.
  • Ayarların bu doğrultuda işleme koymanızla birlikte artık Facebook’tan sürekli giriş uyarı bildirimleri almamaya başlayacaksınız.
  • Olur da hala daha hata almaya devam ederseniz bu durumda telefonunuzun ayarları içerisinden bildirimleri kapalı konuma getirmelisiniz.

Facebook sürekli giriş uyarıları gelmesin diyen kullanıcılar için yapılması gereken ayarlara değindik. Yukarıdaki aşamaları işleme koymanızla birlikte sorun çözüme kavuşmuş olacaktır. Sormak istediklerinizi yorumdan bize ulaştırabilirsiniz.

facebook giriş uyarılarını kapatma
facebook giriş uyarısı gelmesin
Facebook sürekli giriş uyarısı gelmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here