Facebook Sorun Bildirme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım olarak sizlere paylaşıp, güvenlik açığı ile neden açılmadığıyla alakalı da işlem adımları noktasında sizleri aydınlatacağız.

En çok girişi yapılan ağlardan biri olan Facebook, hesaplarda yaşanan sorunlardan sonra bulundurduğu bir iletişim ağı olmadığı için sorunlar yaşanmaktadır. Yaşanan bu sorunlar ile alakalı olarak gerekli araştırmayı siz değerli makale okurlarımız için sağlamış bulunmaktayız. Facebook hesabınızda yaşanan her türlü sorunlarınız ile ilgili aşağıdaki adımları izlemeniz halinde Facebook ile iletişime geçişi sağlayabilirsiniz.

İşlem adımlarını sizlere görsel ve yazılı olarak paylaşacağımız için içiniz rahat olabilir. Yalnızca sabırlı olmanız sorun giderilecektir.

Facebook Sorun Bildirme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Facebook Sorun Bildirme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım, facebook sorun bildirme numarası, facebook güvenlik açığı bildirme, facebook hata veriyor, facebook neden açılmıyor,facebook sorun var giremiyorum

Facebook sorun var giremiyorum sorunu ile ilgili olarak ilk olarak bilgisayarımızdan ya da mobil cihazımızın tarayıcısından boş bir İnternet sayfası açıp adres satırı kısmını temizledikten sonra arama satırı bölümüne,

  • ”www.facebook.com/help/contact/357439354283890” yazdıktan sonra Enter’a tıklıyoruz.

Facebook neden açılmıyor

Facebook Sorun Bildirme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım, facebook sorun bildirme numarası, facebook güvenlik açığı bildirme, facebook hata veriyor, facebook neden açılmıyor,facebook sorun var giremiyorum

Facebook neden açılmıyor ile ilgili yaptığımız işlemler sonrasında karşımıza bu şekilde bir ekran gelecektir. Gelen ekrandaki bilgileri aşağıdaki şekilde doldurabilirsiniz.

Giriş Sorunu Bildirin

İletişim E-Posta Adresi; Karşı kısmına Facebook yetkililerinin sizinle iletişime geçebileceği bir mail adresi giriyoruz. Bu mail adresi sizin aktif kullandığınız bir mail adresi olmasına dikkat etmenizi rica ediyorum. Çünkü inceleme sonrasında size geri dönüş yapıldığında anında kontrol etmeniz gerekecektir.

Sorunun Açıklaması: Bu alana ise ”Sayın Facebook Yöneticileri, xxx hesabım çalındı, şifremi unuttum, giriş yapamıyorum, sorun yaşıyorum bu sorunum ile ilgili olarak incelemelerin tarafınızdan yapılarak, ivedi olarak tarafıma geri dönüş sağlanmasını istiyorum.” Bu alana yaşadığınız sorun ne ile alakalıysa bunu detaylı bir şekilde işlem ve bilgi yazabilirsiniz. Bu işlemler Facebook yetkilileri tarafından incelenecektir.

Dosya Ekle: Bu alana ise Facebook hesabınızda yaşanan sorunun ekran görüntüsünü ekleyip bu yönde işlem sağlayabilirsiniz. Yapacağınız bu işlem sonrasında alt satırda yer alan ”Gönder” ikonuna tıklamanız halinde karşınıza ”Facebook ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz” bilgisi ve uyarısı gelecektir.

Bu uyarı noktasında Facebook size incelemeleri yaptıktan sonra en geç ihtimal ile 10 iş gününde dönüş sağlayacaktır.

Dilerseniz sizin için derlediğimiz Facebook Hesabını Nasıl Silinir Resimli Anlatım ile ilgili makalemizi inceleyebilirsiniz.

Önceki İçerikFacebook Hesabını Nasıl Silinir Resimli Anlatım
Sonraki İçerikFacebook Taklit Hesabı Sikayet Etme Resimli Anlatım
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

4 YORUMLAR

  1. beğeni ifade yasak..hatta paylşım yasak .sebep nedir ..? bir kısıtlama yok uyarı yok. o zaman sayfayı komle kapatın .çok beğeni yapmak suçmu ? sayısı ilemi beğeni yapacağız ? .sayı ile ise kota koyun uyarın ….saygılarımla..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz