Facebook soru cevapla nedir nasıl yapılır. Facebook’un yeni getirdiği özelliklerinden biri olan soru cevapla ile ilgili bilinmeyenler yazımızda yer almaktadır.

Facebook hesabında son dönemlerde yenilikler üst üste geldiğinden ötürü bir çok kullanıcı hangi yeniliğin geldiğini bilememektedir. Ya da hangi yeni gelen özellik ne anlam taşıdığını, nasıl kullanıldığına ilişkin bilgilere sahip olamamaktadırlar. Biz de bu yazımızda facebook hesaplarında ”Ne düşünüyorsun?” alanına gelen ”Soru cevapla” özelliği ile ilgili merak edilen ne varsa onların hepsini kaleme alacağız. Anlatımını sağlayacağımız özellik sonrasında eminim herkes artık canı sıkıldıkça soru cevapla yaparak can sıkıntısı gidermek adına uğraşını bulmuş olacaktır. Tabi bu soruların cevaplanması sonrasında kendi sayfanız da paylaşımını da gerçekleştirebiliyorsunuz. Size otomatik çıkan sorular haricinde kendiniz de soru oluşturma işlemlerini sağlayabiliyorsunuz. Nasıl olduğunu daha öncesinde sizler için anlatmıştık. Şimdi isterseniz gelin Facebook soru cevapla özelliği ile alakalı merak edilenlere birlikte bakalım.

Facebook soru cevapla nedir nasıl yapılır

Facebook soru cevapla nedir?, facebook soru cevapla nasıl kullanılır?, facebook soru cevapla yazıyor, facebook soruyu cevaplayamıyorum, facebook soru cevapla özelliği nasıl kullanılır? Facebook uygulamasına yeni gelen özelliklerden birisi olan soru cevaplama herkesim tarafından bilinmese de yakın zaman içerisinde en çok kullanılan özelliklerden biri haline gelecektir. Özellik can sıkıntısına bire bir geleceği için artık haber kaynağındaki gezintilerden sıkıldığınız da hemen gelen soruları cevaplayabilirsiniz.

Facebook soru cevapla nasıl kullanılır

Sosyal medya devi facebook her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Yeni getirdiği ”Soru cevapla” özelliği ile birlikte dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor. Peki bu özellik nasıl kullanılır? İşte tüm bu soruların cevabını tek tek sizlere sunacağız.

  1. İlk olarak Facebook uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  2. Hesaba giriş sağladıktan sonra ”Ne düşünüyorsun?” alanına tıklıyoruz.
  3. Buraya tıkladığınız andan itibaren ”Soru cevapla” bölümü gelecektir.
  4. Soru cevapla alanına tıkladıktan sonra karşımıza soru gelecektir. ”Cevapla” dedikten sonra alt alanda bulunan ”Paylaş” kısmına tıklamanız yeterli olacaktır.
  5. Paylaşma işlemleri sonrasında arkadaşlarınız sorduğunuz sorunun yanıtını > işaretine tıklayarak görebilecektir. Tabi soruya verdiğiniz cevapla ilgili olarak yorumlar ve beğeniler de ard arda gelecektir.
  6. Bu da sizin can sıkıntınızı önleyecek işlemlerden birisi olacaktır.

Facebook soru cevapla nedir nasıl yapılır sorularını yazımızda sizler için anlatmış bulunuyoruz.Umarım işinize yarayacaktır.

Facebook soru cevapla nedir nasıl yapılır, soru cevapla nedir, soru cevapla nasıl kullanılır, facebook soru cevapla nedir, facebook soru cevapla nasıl kullanılır, facebook soru cevapla Facebook soru cevapla nedir nasıl yapılır, soru cevapla nedir, soru cevapla nasıl kullanılır, facebook soru cevapla nedir, facebook soru cevapla nasıl kullanılır, facebook soru cevapla Facebook soru cevapla nedir nasıl yapılır, soru cevapla nedir, soru cevapla nasıl kullanılır, facebook soru cevapla nedir, facebook soru cevapla nasıl kullanılır, facebook soru cevapla Facebook soru cevapla nedir nasıl yapılır, soru cevapla nedir, soru cevapla nasıl kullanılır, facebook soru cevapla nedir, facebook soru cevapla nasıl kullanılır, facebook soru cevapla

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz