Paylaş

Facebook soru cevapla gözükmüyor çıkmıyor. Yeni gelen ”Soru cevapla” alanı sizin hesabınızda yok ya da gelmiyorsa sebebini öğrenmek için yazımızı okumanız yeterlidir.

Günlük hayatta canımız sıkıldığı andan itibaren hemen Facebook hesabımıza giriş işlemi sağlayarak hesap içerisinde gezinti sağlamaya başlarız. Ve uygulama içerisinde gezinti yapmaktan da sıkıldığınız andan itibaren buradan da çıkış yapmaktayız. Facebook yetkilileri de bu durumu anladığından ötürü can sıkıntınızı ciddi derece de giderecek olan ”Soru cevapla” özelliği hesaplarda aktif hale getirmiştir. Bir çok kullanıcı şuanda ”Soru cevapla” özelliğini kullanmaya başlarken bazı kullanıcılardan gelen yeniliğin gözükmediğine dair bilgilendirme vermektedir. ”Soru cevapla” özelliği ”Ne düşünüyorsun?” alanına yer almaktadır. Fakat bu alana giriş yaptığınız da sizin hesabınız da böyle bir alan yok ise bu durumda üzülmeye veya strese girmeye gerek bulunmaktadır. Birlikte yapacağımız ayarlar sonrasında problem ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook soru cevapla gözükmüyor çıkmıyor

Facebook soru cevapla özelliği nerede?, facebook soru cevapla göremiyorum, facebook soru cevapla özelliği gözükmüyor, facebook soru cevapla bende yok. Getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte sosyal medyanın en popüler ağlarından birisi olmayı başaran facebook hesaplarında soru cevapla çılgınlığı başlamış durumdadır. Özelliğin nerede olduğunu ve buna bağlı var olan yere giriş sağlandığında kendi hesaplarında olmadığını gören kullanıcı kitlesi için nelerin gerekli olduğunu yazımızda detaylandıracağız.

Facebook soru cevapla nerede

İlk önce ”Soru cevapla” kısmının nerede olduğuna bir göz atacağız. Bu özelliğin kullanabilmeniz için ilk olarak hesabımıza giriş gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra ”Ne düşünüyorsun?” kısmına tıklıyoruz. Buraya tıkladıktan sonra alt kısımda ”Soru cevapla” kısmı gözükecektir.

Eğer siz bu yazıyı göremiyorsanız bu durumda özellik sizin telefonunuza henüz daha gelmemiş demektir. Ya da başka bir sorun yaşadığınız için gelebilmesi adına nelerin gerekli olduğun birlikte bakacağız.

Facebook soru cevapla gözükmüyor çıkmıyor, soru cevapla gözükmüyor, soru cevapla çıkmıyor, facebook soru cevapla nerede, facebook soru cevapla çıkmıyor, facebook soru cevapla yok

Facebook soru cevapla çıkmıyor

Anlattığımız alanda soru cevapla kısmının çıkmaması sonrasında moral bozmaya gerek bulunmamaktadır.

  1. Öncelikle telefonumuzda var olan facebook uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştiriyoruz.
  2. Telefonu kapatıp açtıktan sonra hesaba erişim işlemi gerçekleştiriyoruz.
  3. Yaptığımız işlem adımı sonrasında ”Soru cevapla” hala daha yok ise başka bir telefondan kendi hesabımıza, kendi telefonumuzdan da başka bir hesaba giriş sağlayalım.
  4. İşleme aldığımız bu ayarlar sonuç vermez ise bu durumda özelliğin facebook tarafından gelmesini bekleyebilirsiniz.
  5. Ya da Facebook sorun bildirme alanı üzerinde karşılaşılan problemi ekran görüntüleriyle birlikte facebook yetkilileri bildirmemiz gerekecektir.

Facebook soru cevapla gözükmüyor çıkmıyor işlem ayarlarını kaleme almış bulunuyoruz. Hala daha aklınızda soru işaretleri var ise yorumda bize durumu iletebilirsiniz.

Facebook soru cevapla gözükmüyor çıkmıyor, soru cevapla gözükmüyor, soru cevapla çıkmıyor, facebook soru cevapla nerede, facebook soru cevapla çıkmıyor, facebook soru cevapla yok Facebook soru cevapla gözükmüyor çıkmıyor, soru cevapla gözükmüyor, soru cevapla çıkmıyor, facebook soru cevapla nerede, facebook soru cevapla çıkmıyor, facebook soru cevapla yok

Facebook soru cevapla gözükmüyor çıkmıyor, soru cevapla gözükmüyor, soru cevapla çıkmıyor, facebook soru cevapla nerede, facebook soru cevapla çıkmıyor, facebook soru cevapla yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here