Paylaş

Facebook sohbet başlatıcı nedir nasıl yapılır. Facebook üzerinde gruplar alanında yorumlarda görmüş olduğunuz bu özelliğin nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Facebook üzerinde açılan grup sayıları fazlalaştıkça üye sayıları çok olan gruplara ilgide bir o kadar fazlalaşmaktadır. Geçmişten günümüze kadar olan dönem içerisinde hiçbir şekilde popülerliğinden ödün vermeyen Facebook’ta farklı farklı özellikleri gördüğümüzde bunu merak ediyoruz. Gezinti yaptığımız sırada gördüğümüz değişik olayları eminim sizlerde anında araştırma içerisine giriyorsunuzdur. Grup sayılarında görülen artış gözle görülür düzeye ulaşmış durumdadır. Gruplarda gezinti yaptığınız sırada eminim sizlerde sohbet başlatıcı yazısını muhakkak görmüşsünüzdür. Tabi bu yazının üzerine geldiğinde kahve simgesinin ekrana geldiğini de görebilirsiniz. Bunun facebook alanında ne anlam ifade ettiğini merak edip sohbetin başlatılması için ne yapmanız gerektiğini de merak ediyor olabilirsiniz. O yüzden belirttiğimiz ayarlarla birlikte aklınızdaki bu soru işaretlerini ortadan kaldıracağız.

Facebook sohbet başlatıcı nedir nasıl yapılır

Facebook kahve simgesi, facebook sohbet başlatıcısı yazıyor, facebook kahve simgesi nasıl çıkar, facebook kahve simgesi çıkartma, facebook hesabında sohbet başlatıcısı yazısının almanın bir yöntemi var, facebook sohbet başlatıcısı ne demek oluyor. Gibi ilettiğiniz tüm soru işaretlerinin çözüm bulabilmesi adına kontrollerimizi bitirmiş bulunuyoruz. Yaptığımız araştırmalarda edinmiş olduğumuz bilgileri aşağıda sizlerle kapsamlı şekilde paylaşacağız.

Facebook kahve rozeti

Facebook hesabında eğer bir gruba dahilseniz eminim o grup üzerinde beğenilerinizi ya da yorumlarınızı sürekli olacak şekilde faal tutuyorsunuzdur. Facebook gruplara gösterilen ilginin farkında olduğu için bu alana getirdiği özellikleri de genişletmiş durumdadır.

Facebook sohbet başlatıcı nedir nasıl yapılır, facebook kahve rozeti, facebook kahve simgesi, facebook sohbet başlatıcı, facebook sohbet başlatıcı nedir, facebook sohbet başlatıcı olma

Facebook kurucu üyelerine artık kurucu üye haricinde çok fazla gezinti yapan ve beğeni ile yorumu üst seviyelerde tutan grup üyelerine ise sohbet başlatıcısı özelliğini grup içerisinde vermiştir. Tabi sohbet başlatıcısı unvanı tüm Facebook alanında verilmemektedir. Sadece bağlı bulunduğunuz grup alanında verilen bir özellik olduğunu unutmayınız.

Siz de kahve yani sohbet başlatıcı rozetinin gösterilebilmesi için üye olduğunuz grupta sürekli aktif ve her yapılan paylaşımı beğenip onun hakkında yorum yapmanız gereklidir. Bunu faal bir şekilde tutarsanız kendiliğinden bu isteğinizin geldiğini zaten görmüş olacaksınız. Sormak istediğiniz bir yer olursa bunu bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Facebook güvenilir arkadaş seçme resimli

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here