Paylaş

Facebook sms güncellemelerini açtın ücretli olabilir. Gelen bu uyarının nasıl kapatılacağını sizlere kapsamlı bir şekilde anlatımını gerçekleştireceğiz.

Sosyal medya alanında en çok kullanıcıya sahip olan ve her geçen gün bu kitleyi artıran Facebook hesaplarında son zamanlarda bir çok sorunla karşılaşılmaktadır. Bu sorunlardan bir tanesi de sms güncellemelerini açtın sorunudur. Gelen bu bilgilendirme sonrasında anlık panik yaşayabilirsiniz. Acaba bana gelen mesajlarda ücret mi kesilecek yada bir virüs mü bulaştı yönünde. Bu uyarıyı almadan önce eminim telefon numaranızı kendi hesabınız üzerinden güncelleme yapmış olmalısınız. Ya da ilk açılan hesaplarda bu uyarı bilgilendirmesi kullanıcılara Facebook tarafından bildirilmektedir. Gelen mesaj sonrasında panik yapmanızı gerektirecek bir durum yok. Kısa mesaj bildirimlerini kapalı konuma getirerek bu sorunun önüne geçebileceğiz. Bu saye de sms bildirimi Facebook’tan almayacağınız için herhangi bir ücretlendirme de tarafınıza yansıtılmayacaktır. Ayarlarımızı nasıl sağlayacağımızı ise detaylı bir şekilde tek tek ele alacağız.

Facebook sms güncellemelerini açtın ücretli olabilir

Facebook sms ücretli mi, facebook sms güncellemelerini açtın ne demek, facebook sms güncellemelerini açtın nasıl kapatacağım, facebook sms ayarlarını kapatma, facebook kısa mesaj bildirimleri nereden kapatılır, facebook sms ücretli olabilir diyor. Facebook hesabı içerisinde gezinti yaptığınız sırada gelen bu bildirim sonrasında eliniz ayağınız bir birine girebilir. Haliyle böyle bir sıkıntının anında giderilmesini sağlayacağız.

Facebook sms güncellemelerini kapatma

Hesabını yeni açan ya da daha öncesinde kullandığı bir telefon numarasını değiştiren kullanıcılar telefon numaranı değiştirmektedir. Değiştirilen işlem ayarları sonrasında facebook tarafından sms güncellemelerini açtın ücretli olabilir diye bir uyarı bilgisi gelmektedir.

Facebook sms güncellemelerini açtın ücretli olabilir, sms güncellemeleri açtın, sms güncellemelerini kapatma, facebook sms güncellemeleri kapatma, facebook sms ücretini kapatma

Gelen uyarı sonrasında facebook hesabınızdan kısa mesaj bildirimlerinin kapatılması gereklidir. İşlemler için,

  • Öncelikle Facebook hesabımızın içerisine giriş yapıyoruz. Hesaba giriş sağladıktan sonra sağ tarafta bulunan ok işaretine tıklayıp ‘’Ayarlar’’ alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlar bölümüne girdikten sonra da sol tarafta bulunan bildirimler alanına girelim.
  • Bildirimler alanına giriş yaptıktan sonra ise karşımıza gelen ekran içerisinde ‘’Kısa mesaj bildirimleri’’ göreceksiniz. Bunu düzenle kısmına tıklayıp kapalı konuma getirdikten sonra sorun ortadan kalkacaktır.

Facebook sms güncellemelerini açtın ücretli olabilir sorunu ile alakalı gerekli işlemleri sağladık aklınıza takılan bir yer olursa bunu yorum alanından bizlere belirtebilirsiniz. Dilerseniz sizin için hazırladığımız Youtube bazı videolar gelmiyor çıkmıyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

Facebook sms güncellemelerini açtın ücretli olabilir, sms güncellemeleri açtın, sms güncellemelerini kapatma, facebook sms güncellemeleri kapatma, facebook sms ücretini kapatmaFacebook sms güncellemelerini açtın ücretli olabilir, sms güncellemeleri açtın, sms güncellemelerini kapatma, facebook sms güncellemeleri kapatma, facebook sms ücretini kapatma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here