Facebook sms bildirimini kapatamıyorum bundan dolayı normal mesajlarım messenger uygulaması üzerinden geliyor. Facebook sms güncellemelerini açtın yazısı sonrasında gelen mesajların ücrete tabi olup olmadığını da öğrenebilmeniz ve yaşanılan sorunun ortadan kalkabilmesi için yapacağınızı adımları paylaşacağız.

Facebook’un mesaj uygulaması messenger hesabı üzerinde artık normal mesajlaşma da sağlayabiliyorsunuz. Ancak bu durum karşısında hangi kişilere nereden cevap verildiğinin bilinmemesi kullanıcılara zor durumlar yaşatmaktadır. Normalden gelen mesajın messenger uygulamasından gözükmesinden ötürü bu sorunun ortadan kalkmasını isteyen kullanıcılar ayarların nereden ve nasıl sağlanacağı konusunda bilgilere sahip olamadıklarından ötürü bu durumdan bir an önce kurtulmak istemektedirler. Yani normal oparetörden atılan bir mesajın dahi messenger uygulamasında yerini alması hangi mesajın nereden geldiğini bildirmemekte olmasından ötürü ayarlarınızı sağlayıp bu sorundan nasıl kurtulacağınızı kapsamlıca ele alacağız.

Facebook sms bildirimini kapatamıyorum

Facebook sms bildirimini kapatamıyorum, messenger sms uygulaması iptali, messenger sms uygulaması kapatma, sms güncellemesini açtın, mesajlarım messengera geliyor, messenger sms sorunu için yapmanız gereken işlemler oldukça basit olduğundan ötürü sorun yapmanız gereken en ufak bir nokta bulunmamaktadır. Tek yapılması gereken hangi ayarların nereden yapıldığını öğrenmek olduğu için biz de bu konuyu bu şekilde almış durumdayız.

Mesajlarım messengera geliyor

Normal sms’lerin messenger uygulamasına gelmesinden ötürü sıkıntı yaşayan kullanıcılarımız için hangi adımların nereden yapıldığını detaylıca anlatacağız. Böylelikle karşılaşılan problemden bir anca kurtulacaksınız.

Öncelikle facebook hesabınıza değilde messenger uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında sayfanın sağ üst alanında yer almakta olan insan şeklindeki ”Profil” ikonuna tıklıyoruz. Yapılan işlem ayarları sonrasında karşınıza seçenekler gelecektir. Gelen seçenekler içerisinde ”SMS” yazısını görmeniz gerekiyor. ”SMS” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız bu işlem ayarları sonrasında karşımıza varsayılan SMS uygulamasının açık olduğunu görebilirsiniz. Burada yer alan açık konumu kapalı hale getirmeniz halinde sorun kalmayacaktır. Artık messenger uygulamasından sadece facebook hesabında yazıştığınız kişilerden mesaj gelecek ve size normalde gelen mesajlar ise normal mesaj olarak gelmeye devam edecektir.

Facebook sms bildirimini kapatamıyorum ile ilgili yaşanan sorun böylelikle sona ermiş olacaktır. Aklınıza takılan soruları yorum alanında bizimle paylaşabilirsiniz.

Facebook sms bildirimini kapatamıyorum, messenger sms uygulaması iptali, messenger sms uygulaması kapatma, sms güncellemesini açtın, mesajlarım messengera geliyor, messenger sms sorunu

Facebook sms bildirimini kapatamıyorum, messenger sms uygulaması iptali, messenger sms uygulaması kapatma, sms güncellemesini açtın, mesajlarım messengera geliyor, messenger sms sorunu

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz