Facebook siyah ekranda kaldı ilerlemiyor. Facebook uygulamasında hikaye ya da farklı bir yükleme yaptığınızda siyah ekranda kalıyorsa çözümü konu aldık.

Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarına girişlerimiz sırasında bazen kendimizle bazen de uygulama ile alakalı sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Yaşanan aksaklıklardan dolayı moralimizi bozulabilmektedir. Facebook uygulamasında hikayeleri gezerken sayfa siyah ekranda takılı kalabilmektedir. Ya da bir resim veya video yüklemek istediğimizde de aynı sorunlar karşılaşılabilmektedir. Siyah ekran sorunu karşısında öncelikli yapmanız gereken işlem arka planda hali hazırda çalışan uygulamalarınızı kapatmak olacaktır. Uygulamaların kapatılmasıyla birlikte tekrar facebook hesabınıza giriş yapmayı denediğinizde sorunun giderilmiş olması gerekiyor. Yalnız siz bu işlemleri yapmanıza rağmen hala daha hata devam ediyorsa bu durumda diğer yöntemlerin kontrol edilmesi gereklidir. Facebook’ta siyah ekran gelmesin ya da bu ekranda takılı kalmasın istiyorsanız diğer uygulanacak yöntemleri aşağıdaki gibi işleme alabilirsiniz.

Facebook siyah ekranda kaldı ilerlemiyor

Facebook siyah ekran sorunu, facebook siyah ekran gelmesin, facebook siyah ekran gitmiyor, facebook siyah ekran problemini nasıl giderebilirim, facebook uygulamasında siyah ekranın gitmesi için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Facebook geçmişten günümüze kadar popülerliğini hiç yitirmeden gelmiş durumdadır. Öyle ki kendini eskiye oranla daha da geliştirdiğinden dolayı kullanıcıların bu uygulamada gezintilerinin daha da arttığını söyleyebiliriz.

Facebook siyah ekran sorunu

Facebook’ta gezinti yaptığınız sırada siyah ekranın gelmesiyle birlikte yapılması gereken ilk işlemin yukarıda ne olduğunu bildirdik. Bunun dışında ikinci bir yol ise uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol etmeniz olacaktır.

Facebook siyah ekranda kaldı ilerlemiyor, facebook siyah ekran sorunu, facebook siyah ekran gelmesin, facebook siyah ekranda kaldı, facebook siyah ekran gitmiyor, facebook siyah ekran ayarları
  • Facebook hesabına giriş bilgilerinizi biliyorsanız en güzel yöntem uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden girmeniz olacaktır.
  • Uygulama kendiliğinden güncel bir şekilde tekrar telefonunuza inecek ve bu şekilde deneme yaptığınızda sorunun kalmadığını göreceksiniz.
  • Yine problem devam ediyorsa kullanılan cihazın saat ve tarih bilgilerini kontrol etmeniz gerekiyor.
  • Facebook uygulamasında videoların ya da resimlerinizin daha fazla beğeni veya yorum alması için üçüncü parti yazılım kullandıysanız eğer bunları da kaldırmanız gereklidir.
  • Siyah ekran sorunu yaşanan cihazların çoğunluğu genel itibariyle internet bağlantısının yavaşlığıyla alakalı olmaktadır.
  • Bağlantıdan meydana gelen sorunun tespiti içinde mobil veriden bağlıysanız wi-fiye bağlanarak tekrar deneme yapmanız gereklidir.

Denemelerinizle birlikte siyah ekran probleminin çözüme kavuşmuş olması gereklidir. Aklınıza takılanları bize yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz