Paylaş

Facebook silinirse sayfam silinir mi ? Facebook hesabı silinirken emek sarf ettiğiniz sayfanın silinmemesi için yapılması gerekenleri kaleme aldık.

Facebook hesapları içerisinde açılan sayfaların önemi en az facebook kadar önem arz etmektedir. Açılan sayfalarda var olan emeklerinizin boşa gitmemesi için kendi facebook hesabınız silinirken bu sayfayı nasıl kurtaracağınızı düşünebilirsiniz. Yapılması muhtemel işlemler için konunun derinine inmiş bulunuyoruz. Birlikte sağlanan işlem ayarları neticesinde ayarların nereden ve nasıl yapılacağını kontrol edeceğiz. Yöneticisi olduğunuz sayfanın silinmesini istemiyorsanız hangi yöntemlerin ilerlenmesi gerektiğine birlikte bakacağız. İşlem müdahaleleri sonuç vereceğinden ötürü ilerleyen dönemlerde farklı bir facebook hesabı açtığınız da sayfanızın var olduğunu görmek size mutluluk verecektir. Şimdi bu ayarların nasıl yapılandırılacağını, hesabı silerken sayfanın nasıl silinmeyeceğine birlikte göz atacağız. Yapılandırılan işlemlerle birlikte artık sorunlar tamamen ortadan kalkmış ve hesap silinirken sayfanın kaldığına ilişkin müdahaleleri yapmaya başlayalım.

Facebook silinirse sayfam silinir mi

Facebook sayfam kalsın facebook silinsin istiyorum, facebooku kapatırsam sayfam kapanır mı, facebooku kapatıp sayfamın kalmasını istiyorum, facebook’ta açılan sayfanın silinmemesi için neler gerekli? Facebook hesabı içerisinde var olan bir sayfanız var iken eğer hesabı silme kararı verdiyseniz eminim onca emek verdiğiniz bu sayfanın silinmesini istemiyorsunuzdur. Biz de bu isteğinizi anlayışla karşılıyoruz. Yöneticisi olduğunuz sayfanın silinmeden facebook hesabınızı nasıl silineceğine birlikte göz atacağız.

Facebook kapanırsa sayfam kapanır mı

Kişisel nedenlerinizden dolayı Facebook’u silme kararı almak zorunda kaldığınız da var olan hesap gitse de sayfanızın gitmemesini istersiniz. Çünkü orada bir kitle oluşturulması için zaman ve buna bağlı olacak şekilde emek vardır. İşte hesabı silerken bu soru işaretleri sürekli aklınızı kurcaladığı için Facebook yetkilileri de bu durumu düşünmüş durumdadır.

  1. İlk olarak facebook hesabını silebilmek için https://www.facebook.com/help/delete_account#_=_ yazıya tıklamanız ya da bu yazıyı bir tarayıcıya yazmanız gereklidir.
  2. Sonrasında karşınıza ”Hesabı kalıcı olarak silme” adı altında bir ekran gelecektir.
  3. Gelen bu ekran içerisinde orta kısmında ”Sayfanın yönetici ayarlarını düzenle” şeklinde bir yazının belirdiğini görmeniz mümkündür.
  4. Hesabınızı silerken facebook’un silinmemesini istiyorsanız sayfanıza bir yönetici atamalısınız.
  5. Bu yönetici tanıdığınız ve güvendiğiniz biri olursa daha sonrasında yine sizi yönetici yaparak sizin sayfayı yönetmesine imkan sağlayacak biri olmalı.
  6. Yöneticiyi belirledikten sonra ”Hesabı sil” ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
  7. Hesap silinirken sayfa yöneticisi başka birisi olacaktır.
  8. Bu saye de sayfa tamamen silinmekten kurtarmış olacaktır.

Facebook silinirse sayfam silinir mi ? Sorunu için tarafımıza iletilen bilgilendirmeleri kaleme almış bulunuyoruz. Olur da bu aşama da sormak istediğiniz başka bir şey olursa bunu yorum kısmından bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Facebook silinirse sayfam silinir mi, facebook kapanırsa sayfam kapanır mı, facebook kullanmadan sayfayı kullanma, sayfayı kapatmadan facebooku silme, sayfam kapanmasın, sayfam silinmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here