Paylaş

Facebook sıkı hayran nedir nasıl olunur. Facebook hesabında yorum alanlarında rozet işaretlerinin nasıl alındığına ilişkin detayları paylaşacağız.

Dünyanın en çok giriş sağlanan sosyal medya platformlarından birisi olan Facebook alanında kitle gün geçtikçe artış göstermektedir. Uygulama içerisinde açılan gruplar ve sayfalarla birlikte kullanıcılar kendileriyle iletişimi daha da sıklaştırmıştır. Genel olarak ikili iletişimlerde yazışma daha çok ön plana çıkmaktadır. Akıllı telefonlarımıza o kadar çok uygulama indiriyoruz ki zaman içerisinde hangi alandan konuşma sağlayacağımızı bilemiyoruz. Facebook uygulamasında ise konuşmaların genelini messenger üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Açılan sayfalarda verilen reklamlarla birlikte sayfa beğeni sayısı çoğalmaktadır. Son zamanlarda sayfalarda paylaşılan yorumlarda sıkı hayran yazısını görüyor olabilirsiniz. Kişinin ismi yazması gerekirken sıkı hayran olarak yazmaktadır. İsmi görünmesi gerekiyorken isim yerine rozet ve yanında sıkı hayran yazması akıllarda soru işareti bırakmaktadır. Sıkı hayran gereksinimlerinin ne olduğunu ve neden dolayı bu bilginin geldiğini birlikte kontrol edeceğiz.

Facebook sıkı hayran nedir nasıl olunur

Facebook sıkı hayran ne demek, facebook rozet işareti var, facebook sıkı hayran nasıl olunur, facebook sıkı hayran olabilmek için şartlar nedir, facebook sıkı hayran rozetine sahip olmak, facebook yorumda sıkı hayran yazıyor, Facebook hesaplarında önemli yenilikler getirilmektedir. Her gelen yeniliklerle birlikte kullanım daha da sık hale gelmektedir. Sıkı hayran için nelerin gerekli olduğunu ise kontrollerini beraber yapacağız.

Facebook sıkı hayran olma

Facebook haber kaynağında gezinti yaptığınızda sayfa tarafından paylaşılan bir gönderiye yorum yapmak istediğinizde bazı kişilerin isimlerinin yerine rozet ve sıkı hayran yazısı görebilirsiniz. Yani bunun ne anlam ifade ettiğini de ve o rozeti nasıl alabileceğinizi de merak ediyor olabilirsiniz.

Facebook sıkı hayran nedir nasıl olunur, facebook sıkı hayran, facebook rozet, facebook rozet nasıl alınır, facebook sıkı hayran olabilme, facebook sıkı hayran nedir
  • Öncelikle bir sayfada sıkı hayran rozeti kazanabilmek için o sayfa içerisinde çok aktif olmanız gerekiyor.
  • Rozete sahip olduğunuzda ilgili sayfada yaptığınız her şeyde öne çıkma ihtimaliniz fazlalaşacaktır.
  • Sıkı hayran olmak için bir müracaat bulunmamaktadır. Yapmanız gereken ilgili sayfada sürekli olacak şekilde aktif olmanız yeterliliğini koruyacaktır.
TAVSİYE YAZI: Facebook hikaye bildirimlerini kapatma

Facebook platformu alanında sıkı hayran olabilme ve sıkı hayran rozetinin ne işe yaradığına ilişkin detaylardan kısaca bahsetmiş bulunuyoruz. Takıldığınız bir yer olursa bize yorumdan iletebilirsiniz.

5 YORUMLAR

    • Merhaba

      Onlara özel etiketleme yaparak işlem sağlayabilirsiniz. Yönetici sizseniz eğer onlara özel paylaşımı yapabilirsiniz. Fakat sadece sıkı hayranlara özel diye bir seçeneğin olmadığını biliyorum. İlerleyen zamanlarda eklenirse sizinle paylaşabiliriz.

  1. abi 500 satır yazı yazmışsın, sıkı hayran rozetinin nasıl alındığını, kimin verdiğini, nasıl devam ettiğini açıklayan 1 tane adam akıllı yazı yok.. Hep boş konuşma. Bu editör bi daha açıklama yapmasın gözünüzü seveyim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here