Facebook şifre yenileme sınıra ulaştı. Facebook hesabınızın şifresini değiştirmek istediğinizde sınıra ulaştınız diyorsa çözüm için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Facebook, twitter, instagram, gmail, Hotmail, telefon şifresi ya da bilgisayar şifresi derken hayatımızın her alanı şifreyle doldu diyebiliriz. Giriş gerçekleştirdiğimiz uygulamaların tamamına şifreli şekilde girmekteyiz. Hesapların güvenliği içinde şifrelerin ara sıra yenilenmesi gereklidir.

Facebook şifre yenileme sınıra ulaştı

Facebook kullanıcıları hesaplarına giriş yaptıkları şifreleri ara ara değiştirmeye gitmektedir. Değişim sırasında son zamanlarda sıklıkla sorunlar yaşanabilmektedir. Bazen cihazımıza gelen kodu girdiğimiz de bunu kabul etmeyebilmektedir. Ya da şifreyi değiştirdiğimiz de şifre hatalıdır uyarısı gelebilmektedir.

Çoğu kullanıcı ise doğru olan şifreyi giriyor olmasına karşın hala daha giriş yapılamadığı için tekrar şifre yenileme için işlemi sağlayabiliyorsunuz. Şifre yenileme işlemleri belli sınırda olmasından dolayı bu sınırı geçmenizle beraber izlemeniz gereken yolları sizlere aktaracağız.

Facebook şifrem yenilenmiyor, facebook sınıra ulaştınız, facebook sınıra ulaştın uyarısı nasıl kalkar, facebook şifremi değiştirmek istediğimde sınıra ulaştınız uyarısı alıyorum, facebook şifremi yenilemeye çalıştığımda sınır uyarısı veriyor. Şifrenizi değiştirmek istediğinizde sınıra ulaştınız hatasıyla karşılaştıysanız eğer buna çözüm olarak ne yapılması gerektiğine beraber bakacağız.

Facebook sınıra ulaştınız

Facebook hesabınızın şifresini değiştirmek istediğinizde şifre değişimi onaylandı ve giriş yapmak istediğiniz de şifre hatalı diyorsa biraz beklemeniz gereklidir. Bazen sunucu kaynaklı hatalardan dolayı girişin doğru olmasına rağmen hata alınabilmektedir.

Facebook şifre yenileme sınıra ulaştı, facebook şifre yenilenmiyor, facebook sınıra ulaştı, facebook sınıra ulaştınız diyor, facebook sınır hatası nasıl giderilir, facebook şifre değiştirme sınıra ulaştınız

Bu tarz hatalarla karşılaşılmaması için biraz beklemeniz lazım. Bekleme sonrasında siz giriş yapmak istediğinizde girdiğiniz şifreyi doğru şekilde kabul edecektir. Ama bekleyip sürekli şifre değiştirmeyi yenilerseniz bu durumda kısıtlama kaçınılmazdır.

  • Sınıra ulaştınız bilgilendirmesi geldiğinde ise artık şifre yenilemeyi durdurmalısınız.
  • Durmadığı sürece kısıtlamanın süresi daha da artacaktır.
  • 24 saat yani tam 1 gün bekleyip yeniden deneme sağladığınızda sınıra ulaştınız uyarısı gider ve kod gönderimi sağlanarak şifre yenileme işlemleri başarıyla tamamlanır.
  • Şifre yenileme ayarlarını bahsettiğimiz şekilde sağlarsanız sorun yaşanmayacağını bilmenizi isteriz.
Facebook şifre yenileme sınıra ulaştı, facebook şifre yenilenmiyor, facebook sınıra ulaştı, facebook sınıra ulaştınız diyor, facebook sınır hatası nasıl giderilir, facebook şifre değiştirme sınıra ulaştınız

Facebook hesabınızda aldığınız farklı hataları bizlere yorumdan iletmeniz halinde o hatalarla ilgili de bilgilendirme sağlayacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz