Paylaş

Facebook sayfaya özel mesaj atamıyorum. Facebook’ta var olan sayfa yetkililerine özel mesaj gönderme işlemleri için nasıl bir yol izleneceğini kaleme aldık.

Sosyal medya alanı her geçen gün çıkan yeni uygulamalarla birlikte daha da geniş bir kitleye ulaşmaktadır. Tabi bu uygulamalar içerisinde en eski olanı ve hiç bir şekilde vazgeçilemeyen platformlarından birisi de hiç şüphesiz ”Facebook” uygulamasıdır. Uygulama yıllar geçse de kendisini geliştirdiği için hiç kullanıcı kaybetmemektedir. Sürekli daha fazla kitleye ulaşmayı başarabilmektedir. Bunun yanında var olan kişisel hesapların içerisinde kendinize uygun olarak sayfalar açılabilmektedir. Açılan bu sayfalara vereceğiniz reklamlar ise sayfanızın takipçi sayısının artmasına olanak sağlamaktadır. Ya da sohbet içerikli bir alan açarak insanların bir birleriyle iletişim halinde olmasını sağlayabiliyoruz. Bazı sayfalara ise özelden mesaj gönderme işlemi yapmak istiyoruz. Yalnız bu işlemin nasıl olduğu ya da mesaj atacağımız bir alan görmediğimiz de nereden işlem sağlanacağı herkes tarafından merak edilen konulardan birisidir. Facebook sayfalara özelden mesaj atma işlem ayarları için izleyeceğiniz çözüm adımlarını tek tek yazımızda değineceğiz.

Facebook sayfaya özel mesaj atamıyorum

Facebook sayfaya mesaj gönderme, sayfa yetkilisine mesaj gönderme, facebook sayfa yetkilisiyle iletişime geçme, facebook’ta oluşturulan sayfaya özelden mesaj atma yok, facebook sayfa yetkilisine nasıl mesaj atabilirim? Facebook hesabında gezinti yaptığınız sırada gördüğünüz bir bilgiden dolayı uyarı ya da övgü babında sayfa yetkilisiyle iletişime geçmek isteyen kişi sayısı hayli fazladır. Böyle bir durumda nelerin yapılması gerektiğini de bizler araştırmasını sağladık. Beraber gerçekleştirilen ayarlar sonrasında problem kalmadan müdahaleleri yapabilirsiniz.

Facebook sayfaya mesaj gönderme

Dünya da gencinden yaşlısına her kesimin aktif olarak kullanım gerçekleştirmiş olduğu iletişim kanalı facebook uygulamasında sayfaya özelden mesajın nasıl atılacağını kaleme aldık.

Facebook sayfaya özel mesaj atamıyorum, sayfaya mesaj atma, sayfaya mesaj gönderme, facebook sayfaya mesaj atma, facebook sayfaya mesaj gönderme, facebook özel mesaj gönderme

Facebook hesabında oluşturulmuş olan bir sayfaya özelden mesaj gönderimi sağlayabilmeniz için ilk olarak mesaj göndermek istediğimiz sayfanın ana ekranına geliyoruz. Sayfanın ana ekranına geldikten sonra burada kapak fotoğrafının hemen alt kısmında ”Mesaj gönder” adı altında bir seçenek göreceksiniz.

Mesajınızı yazdıktan sonra gönderme işlemlerini sağlamanız halinde özel olarak mesajınız sayfa yetkilisine gidecektir. Şayet siz sayfanın kapak fotoğrafının altında ”Mesaj gönder” yazısını görmüyorsanız sayfa yetkilisi bu alandan sayfanın mesaj gönderme işlemini kapatmış demektir. Bu durumda sadece paylaşılan gönderilerin altına atacağınız yorum admin tarafından fark edilirse sizinle iletişme geçebilir.

Facebook sayfaya özel mesaj atamıyorum işlemleri için gerekli bilgilendirmeleri siz değerli okurlarımızla paylaştık. Aklınıza takılanları yorumdan bize iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here