Paylaş

Facebook sayfamı silemiyorum kapatamıyorum. Facebook hesabında oluşturulan bir sayfayı link kullanmadan nasıl kaldıracağınızı yazımızda anlatacağız.

Sosyal medyanın en çok kitlesine sahip facebook’ta sürekli olarak sayfalar açılmaktadır. Zaten uygulamanın hızla gelişmesine sebep olan olaylardan biriside budur. Sürekli açılan sayfalar ve bu sayfalardan paylaşılan video paylaşımları ile yayımlanan haberler sürekli paylaşılmaktadır. Paylaşılanlar video ve resimler ilgi odağı olduğundan dolayı da geniş alanlara hitap edilmekte ve aktif süresi yani facebook’ta zaman geçirme süresi artmaktadır. Yalnız bazı kullanıcılar da oluşturdukları sayfaların istenilen düzeye gelmemesinden dolayı ya da ilgilenmeye zaman bulamadıkları için kaldırmak istemektedirler. Bunun için link arayışı içerisine girmenize gerek bulunmadığını yazımızdan sonra anlamış olacaksınız. Çünkü link üzerinden değil oluşturulan sayfanız üzerinden işlemleri sağlayabiliyorsunuz. Nasıl olduğunuzu merak ettiğinizi biliyor ve sözü daha fazla uzatmadan hemen anlatıma geçiyorum.

Facebook sayfamı silemiyorum kapatamıyorum

Facebook hesabımda oluşturulan sayfayı kapatmak istiyorum, facebook sayfamı nereden kapatabilirim, facebook sayfası nasıl silinir?, facebook sayfamı kaldırılmıyor, facebook sayfamı nereden silebilirim?, facebook sayfası kaç günde kapanır?, facebook sayfa kapatma linki, facebook sayfa silme linki var mı?, Facebook uygulamasında kendi kişisel hesabınızda eğer bir sayfa oluşturduysanız ve bu sayfadan bunalıp silmeye karar verdiyseniz doğru yerdesiniz. Ya da sayfayla ilgilenmeye zaman bulamıyorsanız yapacağımız işlemlere gelin birlikte bakalım.

Facebook sayfam silinmiyor

Facebook’ta var olan sayfanın silinme işlemleri için herhangi bir link kullanmayacağız. Aslında bildiğiniz işlemler ancak yine de önemli noktalara ve bilmeyenler için de konuyu kaleme alıyoruz. Önce facebook hesabımıza girerek oluşturduğumuz sayfanın ana ekranına geliyoruz.

Buraya geldikten sonra sağ üst tarafta var olan ”Ayarlar” ikonuna tıklıyoruz. Karşımıza seçeneklerle dolu bir ekran gelecektir. Gelen ekranın en alt kısmında var olan ”Sayfayı kaldır” seçeneğinin sağ tarafında bulunan düzenle ikonuna tıklıyoruz.

Ardından sayfa ismini göreceksiniz sayfayı sil dedikten sonra 14 gün içerisinde sayfanız tamamen silinecek ve artık geri gelmesi imkansız bir hal alacaktır. Bu 14 gün içerisinde tekrar açmak isterseniz yine bu alan üzerinden açılımını sağlayabilirsiniz. Tabi facebook onaylama için bilgiler gönderecektir. Bunun da bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz.

14 Gün beklemeden facebook sayfamı silmek istiyorum. Belirtilen süre sonrasında pişman olduğunuz da yeniden sayfaya kavuşmanız için yapılan bir zaman dilimidir. Belli mi olur belki siz de sonradan kararınızı değiştirebilirsiniz.

Akla takılan sorularla ilgili yorumdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Facebook sayfamı silemiyorum kapatamıyorum işlemleri için yukarıda belirtilenleri yapmanız yeterlidir.

Facebook sayfamı silemiyorum kapatamıyorum, sayfamı silemiyorum, sayfamı kaldıramıyorum, facebook sayfam silinmiyor, facebook sayfam kalkmıyor, facebook sayfa silme linki

Facebook sayfamı silemiyorum kapatamıyorum, sayfamı silemiyorum, sayfamı kaldıramıyorum, facebook sayfam silinmiyor, facebook sayfam kalkmıyor, facebook sayfa silme linki

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here