Paylaş

Facebook sayfamdaki birini nasıl engellerim. Facebook hesabında oluşturduğunuz sayfada görmek istemediğiniz kişilerin engellenebilmesi için yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

Oluşturulan bir facebook sayfanıza sürekli spam içerikler paylaşan kişilerden bir anca önce kurtulmak isteriz. Bu kişilerden kurtulmak için tek bir çare var o da kişiyi engellemektir. Kişi sayfanızın eski ziyaretçilerinden biri olabilir. Yalnız sürekli vermiş olduğu spam paylaşımlar hem sizin mevcut ziyaretçilerinizin hem de sizin canınızı sıkabilir. Haliyle önüne geçilebilmesi için tek çare o kişiyi engellemektir. Tabi verilen engelleme ilerleyen dönemlerde sizin tarafınızdan kaldırılabilir. Engellediğiniz kişi kendi facebook hesabında paylaşımlarına devam edebilir. Fakat artık sizin sayfanızda asla paylaşımda bulunamaz. Sayfa da yapmış olduğunu gönderileri beğenme yapamaz, ya da o gönderiye bir yorumda bulunamaz. Sayfa da var olan ”Mesaj gönder” içeriğinden yararlanamaz ya da sizin mevcuttaki sayfanızı beğeni de bulunamaz. Tüm bunları ben nasıl yapabilirim? Nereden ayarları sağlayacağım diye belki de bu zamana kadar bir çok araştırma içerisine girmişsinizdir. Bu araştırmaların netice verebilmesi için biz de sizler adına yaptığımız araştırmaları kaleme aldık. İzlenecek çözüm yolları aşağıda paylaşılmıştır.

Facebook sayfamdaki birini nasıl engellerim

Facebook sayfamda uygunsuz paylaşım yapan birini engelleme, sayfamda birini nasıl engellerim, facebook sayfamda kişi engelleme nasıl yapılır?, facebook sayfamda kişi engeli, facebook sayfamda engelleme yapamıyorum, facebook sayfamdaki bazı kişileri engellemek istiyorum. Facebook hesabı üzerinde oluşturulan sayfaya başkaları tarafından yapılan uygunsuz yorumların engellenebilmesi için ilgili araştırmalarımızı sağladık. Belirtilen işlemler sonrasında artık kişiler sizin sayfanıza uygunsuz paylaşım yapmasını, beğeni ya da yorum yapmasını engellemiş olacaksınız. Tek yapmanız gereken işlem ise aşağıdaki adımları izlemek olacaktır.

Facebook sayfamda birini engelleyemiyorum

Açmış olduğunuz sayfaya spam paylaşımlar yapan kişilerin engellenebilmesi için hangi yöntemlerin ele alınacağını sizlere iletelim. İlk önce facebook hesabımıza giriş gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş sağladıktan sonra oluşturulan sayfamızın ana ekranına geliyoruz. Sayfamızın sağ üst tarafında bulunan ”Ayarlar” bölümüne geliyoruz.

  1. Ayarlar’a girdikten sonra sol tarafta yer alan ”Kişiler ve diğer sayfalara” yazan bölüme tıklıyoruz.
  2. Engellemek istediğiniz kişiyi aratın veya engellemek istediğiniz kişinin adının yanındaki kutuyu işaretliyoruz.
  3. Kutucuğa işaretledikten sonra ”Sayfada engelle” dedikten sonra gelen son uyarıya ”Onayla” demeniz durumunda sorun kalmayacaktır.
  4. Engellenen kişi artık sizin facebook sayfanızda spam gönderiler ya da uygunsuz yorumlar yapamayacaktır.

Facebook sayfamdaki birini nasıl engellerim ? Sorusunun yanıtını yukarıda sizinle paylaştık. Bu aşama da sorun yaşarsanız bizimle yorum kısmından iletişime geçebilirsiniz.

Facebook sayfamdaki birini nasıl engellerim, sayfamda birini engelleyemiyorum, sayfamda birini engelleme, facebook sayfamda birini engelleyemiyorum, facebook sayfamda kişi engelleme, facebook sayfamda birini engelleme

Facebook sayfamdaki birini nasıl engellerim, sayfamda birini engelleyemiyorum, sayfamda birini engelleme, facebook sayfamda birini engelleyemiyorum, facebook sayfamda kişi engelleme, facebook sayfamda birini engelleme Facebook sayfamdaki birini nasıl engellerim, sayfamda birini engelleyemiyorum, sayfamda birini engelleme, facebook sayfamda birini engelleyemiyorum, facebook sayfamda kişi engelleme, facebook sayfamda birini engellemeFacebook sayfamdaki birini nasıl engellerim, sayfamda birini engelleyemiyorum, sayfamda birini engelleme, facebook sayfamda birini engelleyemiyorum, facebook sayfamda kişi engelleme, facebook sayfamda birini engelleme

1 Yorum

  1. merhaba, herkes aynı şekilde anlatmış ama benim başka sorunum var gibi. Engellemek istediğim kişi facebook da açtığım sayfayı beğenme yapmamış fakat devamlı gelip müşterilerime benden önce yazı yazıyor sinir oldum iyice..buna bir çare varmıdır..tşkkr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here