Paylaş

Facebook sayfamda yayınlanan gönderi tıklamaları. Facebook sayfanızdaki gönderilerin etkileşim ve tıklamalarını görüntüleyebilmek adına gerekenleri anlatacağız.

Facebook hesaplarında bildiğimiz üzere sayfaların sayıları sürekli artmaktadır. Genel itibariyle satış işlemleri artık Marketplace üzerinden sağlanmaktadır. Sayfalardaki amaç bir ürün tanıtımının yapılarak o ürünün daha fazla kişiye erişimini yapmaktadır. Bunun içinde reklam vermeniz halinde daha fazla kişiye erişim sağlanabilmektedir. Sayfanızda yapılan paylaşımın ne kadar tıkladığını ve kaç kişiye gösterildiğine dair bilgileri görebiliyorsunuz. Sayfa yöneticisi siz olduğunuz için sayfaya dair tüm detayları kontrol altında tutmakta yine sizlerin elindedir. Sayfa üzerinde yapılan paylaşımının dikkat çekici olması daha fazla kişiye erişim yapmasına sebebiyet verecektir. Bunun haricinde kapak resminin dikkat çekmesi halinde daha fazla tıklama alacağınızı da bilmenizi isteriz. Bazı sayfa sahipleri yaptıkları paylaşımların yayınlanması sonrasında ne kadar etkileşim ve tıklama aldığına dair bilgileri görmek istemektedir. Bunların nereden göreceğinizi haberimizde bulabilirsiniz.

Facebook sayfamda yayınlanan gönderi tıklamaları

Facebook sayfamdaki gönderi etkileşimleri, facebook sayfamda gönderi tıklamaları, facebook sayfamdaki paylaşım tıklamaları nerede, facebook sayfa paylaşım etkileşimleri görmek istiyorum, facebook yayınlanan gönderiler nerede. Facebook hesabında yayına verdiğiniz gönderilerin etkileşim ve tıklama sayılarını yayınlanan gönderiler ekranında bulabilirsiniz. Facebook’ta yeni bir sayfa açtıysanız şayet bu durumda nereden kontrol edileceğini bilinmeyebilir.

Facebook sayfamda yayınlanan gönderi tıklamaları

Facebook sayfamdaki gönderi etkileşimleri, facebook sayfamdaki paylaşım tıklamaları nerede, facebook sayfa paylaşım etkileşimleri görmek istiyorum, facebook yayınlanan gönderiler nerede. Facebook hesabında yayına verdiğiniz gönderilerin etkileşim ve tıklama sayılarını yayınlanan gönderiler ekranında bulabilirsiniz. Facebook’ta yeni bir sayfa açtıysanız şayet bu durumda nereden kontrol edileceğini bilinmeyebilir.

Facebook gönderi etkileşimini görme

Facebook hesabınızda sayfayı oluşturup gönderilerle paylaşmaya başladığınızda artık geri kalanı gönderinin belli süre etkileşim içerisine girmesidir. Paylaşım yaptığınız gönderinin daha fazla kitleye ulaşabilmesi için reklamda verebilirsiniz.

Reklam verilen gönderilerin daha fazla kişi tarafından görüldüğünü de bilmenizi isteriz. Asıl konumuza dönecek olursa yayınlanan gönderilerin ne kadar etkileşim aldığını görebilmeniz için yayınlanan gönderiler alanına erişim sağlıyoruz.

facebook yayınlanan gönderiler, facebook sayfamdaki paylaşım tıklamaları, facebook sayfa paylaşım etkileşimi, facebook sayfa gönderi tıklamaları
  • Facebook uygulaması içerisinde sayfamızın ana ekranına geliyoruz. Ana ekranın üst bölümünde yayın adı altında bir yazı görmeniz gerekiyor.
  • Oraya tıklamanız halinde sol tarafta yayınlanan gönderiler adı altında bir sekme göreceksiniz.
  • Orta ekranda ise yaptığınız tüm paylaşımları görebilirsiniz.
facebook yayınlanan gönderiler, facebook sayfamdaki paylaşım tıklamaları, facebook sayfa paylaşım etkileşimi, facebook sayfa gönderi tıklamaları

Tıklama/Eylemler adı altında tüm veri bilgilerinizi bu alandan görüp haricinde paylaşım etkileşimini de yine aynı alandan görme imkanınız bulunmaktadır. Facebook sayfanız hakkında merak ettiğiniz diğer konuları bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here