Paylaş

Facebook sayfamda teklif oluşturma ayarlama. Facebook hesabınızın içerisinde teklifin nasıl ayarlanacağını bilmiyorsanız gerekenleri yazı içerisinde konu aldık.

Facebook hesapları içerisinde kendi sayfalarını açan kullanıcılar sayfaları üzerindeki tüm bilgilere sahip olmak istemektedir. Zamanla tecrübe kazanılmış olsa da bilerek ve kontrollü şekilde işlem sağlamak isteyen ise araştırmalar içerisine girmektedir. Sayfanızın ana sayfasında Teklif adı altında bir sekme görmeniz gerekiyor. Bunun ne işe yaradığını elbette bilmek sizin de hakkınızdır. Sayfayı ticaret amaçlı açtıysanız ve müşteri çekmek istiyorsanız bu alanı kullanarak daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Facebook sayfa sahiplerine bu bağlamda sürekli yeniliklerini getirmektedir. Sayfanızda teklifin nereden ve nasıl oluşturulacağına birlikte bakarken ne işe yaradığı konusunda da sizleri bilgilendireceğiz. Teklif oluşturulduktan sonra diğer kullanıcılar sizin kendi tekliflerinizi cüzdanlarınıza kayıt edebilmektedir. Ve aynı zamanda teklifin ayarlanmasıyla birlikte süre dilimi belirlemeniz gerekiyor. Süre bittiğinde tekrar yenilemeye gidebiliyorsunuz.

Facebook sayfamda teklif oluşturma ayarlama

Facebook teklif nasıl oluşturulur, facebook teklif ayarlama, facebook sayfamda teklif nasıl oluşturulur, facebook sayfamın içerisinde teklif oluşturmak istiyorum, facebook teklif nedir, facebook sayfamda yazan teklif ne işe yarıyor. Bir sayfa açtınız ve bu sayfanın yönetimini yaparken kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediyseniz bir çok özellikten yararlanarak istenilen işlemi yapabilirsiniz.

Facebook teklif nasıl oluşturabilirim

Facebook sayfanıza geldiğinizde Teklif butonuna tıklamanızla birlikte teklifin oluşturulması sonrasında nelerin avantajınıza olduğunu sizlerle paylaşmaktadır.

Facebook sayfamda teklif oluşturma ayarlama, facebook teklif, facebook teklif oluşturma, facebook teklif sunma, facebook sayfamda teklif oluşturma, facebook teklif nasıl oluşturulur
  • Vereceğiniz tekliflerle daha fazla müşteri kitlesine ulaşabileceğinizi,
  • Teklifin süresi dolması halinde tekrar yenileyebileceğinizi,
  • Süre dolmadan önce bilgilendirme bildirimin alınacağını,
  • Bilgilerini okuduktan sonra Teklif oluştur butonuna tıklamanızla birlikte insanların bu teklifi nerede kullanmasını istiyorsanız onu da seçiyoruz.
  • Mağazada, internet üzerinde, mağaza ile birlikte internet üzerinde seçimini de sağlayabilirsiniz.

Ardından sayfanızın teklifine dair ön bilgilerin ve ayarların girileceği ekrana yönlendireceksiniz. Burada yer alan bilgilerin tamamını kendinize göre doldurmanız gerektiğinden dolayı işlemleri bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Facebook sayfamda teklif oluşturma ayarlama, facebook teklif, facebook teklif oluşturma, facebook teklif sunma, facebook sayfamda teklif oluşturma, facebook teklif nasıl oluşturulur

Bilgileri doldurduktan sonra gönderiyi öne çıkarmak istiyorsanız gönderiyi öne de çıkarabilirsiniz. Ya da direk olarak paylaş diyerek işlemleri sağlayabilirsiniz. Teklif oluşturma adımlarında takıldığınız bir yer olursa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here