Paylaş

Facebook sayfamda gönderiyi öne çıkarma. Sayfanızda yapacağınız paylaşımının öne çıkmasını sağlamak istiyorsanız doğru yerde gezinti yaptığınızı bildirebiliriz.

Facebook sayfa yöneticileri yaptıkları gönderi paylaşımları ön plana çıkarmak istemektedir. Gönderilerin öne çıkması ile birlikte sayfa beğenileriniz zaman içerisinde artış gösterecektir. Beğeniler çoğalacak ve paylaşımlar artacaktır. Beğenilerin çoğalması, yorumları artışı ve paylaşımların fazlalaşmasıyla birlikte artık gönderiyi öne çıkarmanıza gerek duymadan sayfa takipçileriniz bu işlemi görecektir. Facebook hesabınızda sayfayı yeni açtıysanız gönderilerin öne çıkarılma yolu sayfanın hızlı bir şekilde büyümesine neden olacaktır. Tanıtıma önem veren bir sayfa yönetiyorsanız yaptığınız paylaşımlarda öne çıkarma yoluyla kullanıcıları etkilemeniz daha hızlanmaktadır. Şimdi sayfada paylaşılacak bir gönderinin öne çıkarılması adına gereken tüm araştırmaları incelemesine birlikte bakalım. Gönderinin ne kadar süre öne çıkarılacağına, konum ayarlarına ve buna bağlı tarih bilgilerinin tamamına sizler karar veriyorsunuz.

Facebook sayfamda gönderiyi öne çıkarma

Facebook sayfa gönderimini ön plana çıkarma, facebook bir gönderiyi öne alma, facebook sayfamda yaptığım paylaşımı öne nasıl alabilirim, facebook gönderisini öne çıkarmak için neler gerekli, facebook sayfamdaki gönderiyi öne çıkarmak ücrete tabi tutuluyor mu. Girdiğiniz araştırmaların netice kazanabilmesi adına gerekenleri inceledik. Hedeflenen kitlenizi, bütçe ve günlerin tamamını sizler kendiniz belirlemesini sağlayabilirsiniz.

Facebook sayfamda paylaşımı öne alma

Facebook sayfa ekranına geldiğimizde paylaşım ekranında gönderi oluştur sekmesinin üzerine tıklıyoruz. Paylaşacağımız gönderiyi eklediğimizde ilgili gönderinin ön plana çıkabilmesi için aşağıda gönderiyi öne çıkarma butonunu görmeniz gerekiyor.

Facebook sayfamda gönderiyi öne çıkarma, facebook sayfamda gönderiyi öne alma, facebook sayfa gönderisine reklam verme, facebook sayfamdaki paylaşımı öne çıkarma, facebook sayfa paylaşımına reklam verme
  • Gönderiyi öne çıkarmaya tıklamanızla beraber hedef kitlenizin seçileceği ekran gelmesi lazım.
  • Bunları belirleyip bütçe ve günü de belirlemesini yapıyoruz.
  • Erişilecek olan tahmini kişiyi altta görmeniz gerekiyor.
  • Ödeme bütçenizi yükseltmek sizlerin elinizdedir.
  • Ayarlarımı yaptığınızda kart bilgilerinizi girmenizle birlikte gönderi sayfanızda hangi süreyle ne kadar yayınlanacak ve ön plana çıkarılacak bunların hepsini belirlemiş oluyoruz.
  • Belirlenen süre bitimine kadar Facebook sizin gönderinizi söylenen kişi sayısına göre etkileşim haline koyacaktır.
  • Etkileşimle beraber beğenileriniz ve yorumlarınız arttıkça sayfanın da takipçi kitlesi o kadar artış gösterecektir.
Facebook sayfamda gönderiyi öne çıkarma, facebook sayfamda gönderiyi öne alma, facebook sayfa gönderisine reklam verme, facebook sayfamdaki paylaşımı öne çıkarma, facebook sayfa paylaşımına reklam verme

Ön plana çıkarmanın bir diğer adı sayfanızın reklamı diye düşünebilirsiniz. Bildiğiniz sayfa reklamını belirtilen alandan sağlayarak gönderilerin daha fazla kitleye ulaşmasına Facebook kendi imkan sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here