Facebook sayfamda gelen mesajlara otomatik cevap verme. Sayfanızda gelen mesajları görseniz de görmesiniz de mesaj vermeniz için yapılacak adımları kaleme aldık.

Günlük hayatımızdaki işlerden dolayı bazen sosyal medya hesaplarına giremediğimiz anlar olmaktadır. Eğer siz de facebook uygulamasında bir sayfa sahibiyseniz ve sayfanızda ciddi oranda bir takipçi var ise takipçilerin size soru sorması kadar normal bir durum yoktur. Yalnız bu sorulan sorulara cevabın geç gitmesi durumunda takipçi sayısının düşmesine sebep verebilir. Haliyle bu durumun önüne nasıl geçebilirim diye düşünen kitle için ilgili tüm araştırmalarımızı sağladık. Aslında siz bir şey yapmıyorsunuz facebook yetkilileri sayfa sahiplerini yormamak adına tüm detayları düşünmüş durumdadır. Sizin bu aşama da yapmanız gereken tek işlem bir tuşa dokunup alanı aktif hale getirmek olacaktır. Peki ben bunu nasıl ayarlayacağım? Diye soru soracak olursanız da aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Beraber yapacağımız ayarlar sonrasında facebook sayfanızdan size mesaj atan kullanıcılara otomatik olarak yanıt gönderilecektir. Gönderilen bu yanıt sizin ağzınızdan gidecek fakat bekleme gibi bir yanıt gönderilecektir.

Facebook sayfamda gelen mesajlara otomatik cevap verme

Facebook sayfama mesaj atan kişilere hızlıca yanıt vermek istiyorum, facebook sayfama mesaj atan kişiye otomatik yanıt gitsin, facebook sayfama gönderilen mesajın yanıtsız kalmaması için ne yapmalıyım?, facebook sayfama gelen mesajlara giden otomatik yanıtı nereden açabilirim? Facebook hesabında oluşturduğunuz sayfaya gelen mesajları gün içerisinde kontrol edemiyorsanız bu durumda otomatik yanıt gitmesi hem ziyaretçiyi hem de sizi rahatlatmış olacaktır. Bunu nasıl sağlayacağımıza ise gelin birlikte kontrol edelim.

facebook sayfamdaki mesajlara otomatik yanıt gönderme

Gelen mesajlar gün içerisinde bazen kontrol edilemiyor. Ve bu durumda da ziyaretçi haliyle sinirlenip ard arda mesajlar gönderebiliyor. Ziyaretçilerinizle aranızda bir polemik yaşamak istemiyorsanız bu durumda doğru yerde olduğunuzu belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. İlgili işlem ayarlarını nereden kontrol edeceğinize ise birlikte bakacağız. İlk önce facebook hesabımıza giriş sağlayarak buradan da oluşturduğumuz olduğunuz sayfaya geliyoruz.

  • Sayfamıza ulaştıktan sonra sağ üst tarafta bulunan ”Ayarlar” kısmına giriyoruz.
  • Ayarlar’a girdikten sonra sol tarafta bulunan ”Mesajlar” kısmına erişim sağlıyoruz.
  • Gelen ekranın alt kısımda bulunan ”Sayfana mesaj gönderen herkese hızlı yanıtla gönder ve Bilgisayarına veya telefonuna erişimin yokken de yanıt vermeye devam et” yazılarının sağ tarafındaki kutucuk ”OFF” işaretlidir. Bu işareti sol’a doğru kaydırdıktan sonra ”Açık” yazacaktır.
  • Ve bundan sonra sayfanıza mesaj gönderen kişilere dışarıda olduğunda mesajları otomatik olarak yanıtla ve insanlara kısa bir süre sonra yanıt vereceğiz. Bilgilendirmesi üzerine artık işlemler tamamlanmış olacaktır.

Bu aşamada sağlanan işlemlerle birlikte Facebook sayfamda gelen mesajlara otomatik cevap verme sorun giderilmiş olacaktır.

Facebook sayfamda gelen mesajlara otomatik cevap verme, sayfama gelen mesaja hızlı cevap verme, mesaja otomatik yanıt verme, facebook sayfama gelen mesaja hızlı yanıt verme, facebook sayfamdaki mesajlara otomatik yanıt gönderme, facebook sayfamdaki mesaj gönderim ayarları Facebook sayfamda gelen mesajlara otomatik cevap verme, sayfama gelen mesaja hızlı cevap verme, mesaja otomatik yanıt verme, facebook sayfama gelen mesaja hızlı yanıt verme, facebook sayfamdaki mesajlara otomatik yanıt gönderme, facebook sayfamdaki mesaj gönderim ayarları Facebook sayfamda gelen mesajlara otomatik cevap verme, sayfama gelen mesaja hızlı cevap verme, mesaja otomatik yanıt verme, facebook sayfama gelen mesaja hızlı yanıt verme, facebook sayfamdaki mesajlara otomatik yanıt gönderme, facebook sayfamdaki mesaj gönderim ayarları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz