Paylaş

Facebook sayfamda fotoğraf paylaşamıyorum. Facebook sayfanızda resim yükleme işlemlerin nereden yapılacağına gelin birlikte göz atalım.

Sosyal medyanın en çok giriş sağlanan uygulamalarından birisi olan facebook uygulamasında açılan sayfalara fotoğraf nasıl eklenir? Bu sorunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Aslında sayfaya fotoğraf yüklemesi oldukça basittir. Yalnız yükleme aşamalarında oluşan sıkıntılar sayfa yöneticilerini bazı anlarda sıkıntıya koyabilmektedir. İlginç komik bir resmin o an hızlıca paylaşılması gerekirken gecikmesi sayfa ziyaretçileri içinde önem arz etmektedir. Resim paylaşımı sırasında oluşan sıkıntıların ele alınabilmesi için hangi adımların ele alınması gerektiğine bakacağız. Facebook sayfasına ekleyeceğiniz resmin yükleme esnasında oluşan sıkıntı ”Yükleme başarısız” olduğu yönünde ise ilk önce kontrol edilmesi gereken ayar ”İnternet” bağlantı ayarlarıdır. İnternete eğer mobilden bağlanıyorsanız wi-fi ye bağlantı kurmanız gerekiyor. Wi-fiden bağlantı kuruyorsanız bu durumda modemi kapatıp açarak deneme gerçekleştirmeniz de fayda bulunmaktadır.

Facebook sayfamda fotoğraf paylaşamıyorum

Facebook sayfamda resim neden paylaşmıyor, facebook sayfamda fotoğrafı nasıl paylaşabilirim?, facebook sayfamda resim nereden paylaşılır?, facebook sayfadam fotoğraf yüklenmiyor, facebook sayfama resim yüklenmiyor, facebook sayfamda yükleme sorunu yaşıyorum. Açmış olduğumuz sayfaya resim gönderisinin paylaşılması daha fazla ziyaretçiye ulaşılmasına sebebiyet verecektir. Ancak oluşan sıkıntıdan dolayı sorun giderilmiyorsa başka hangi yöntemlerin denenmesi ve kontrol edilmesi gerektiğine bir bakalım.

Facebook sayfama resim yüklenmiyor

Oluşturduğumuz facebook sayfasına ilk olarak fotoğrafın nereden yükleneceğine göz atalım. Sonrasında ise alınan hataların çözümüne yönelik önlemleri kaleme alacağız.

  1. İlk olarak facebook sayfamıza geliyoruz. Sonrasında ”Bir gönderi yaz…” alanına tıkladıktan sonra sol alt köşede var olan ”Fotoğraf/Video” kısmına tıklıyoruz.
  2. Beraberinde gelecek olan seçenekler içerisinde yer almakta olan ”Fotoğraf/video yükle” alanına tıklıyoruz.
  3. Gelen ekranda bilgisayarınızın masa üstüne yada telefonunuzun galeri ekranına girerek işlemlerin gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.
  4. İlgili resmi seçtikten sonra resmi paylaş demeniz yeterli olacaktır.
  5. Yalnız bu aşama da yüklemede alınan hata sonrasında yukarıda belirtilen işlem neticesinde ilk olarak internet bağlantısı kontrol edilmelidir.
  6. Bilgisayardan giriş yapıyorsanız farklı bir tarayıcıdan giriş sağlayalım. Telefondan giriş sağlıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  7. Sorun giderilmez ise ”Facebook’a sorun bildirisi” gerçekleştirmeniz gereklidir.

Facebook sayfamda fotoğraf paylaşamıyorum aşamasında gerçekleştirdiğimiz işlemler sonrasında probleminiz ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook sayfamda fotoğraf paylaşamıyorum, sayfama resim yükleme, facebook sayfama resim yüklenmiyor, facebook sayfamda resim paylaşma, facebook sayfamda resim paylaşılmıyor, facebook sayfamda fotoğraf yüklenmiyor

Facebook sayfamda fotoğraf paylaşamıyorum, sayfama resim yükleme, facebook sayfama resim yüklenmiyor, facebook sayfamda resim paylaşma, facebook sayfamda resim paylaşılmıyor, facebook sayfamda fotoğraf yüklenmiyor

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here