Paylaş

Facebook sayfamda engellediğim kişiler gözükmüyor. Facebook sayfalarında engellediğimiz kişileri tekrarında çıkmıyor ya da gelmiyorsa yazımız işinizi görecektir.

Sosyal medyanın tartışmasız en popüler uygulamalarından birisi olan facebook hesabında açılan sayfalar oldukça artmaya başlamıştır. Her geçen gün farklı sayfaların açıldığı bu dönemlerde kişiler sayfa yönetimlerini de ele almış durumdadır. Bu yazımız öncesinde hesaplar içerisinde kişilerin nereden engelleneceğini ve bu engelli nereden kaldıracağınızı kapsamlıca dile getirmiştik. Fakat anlattığımız yazı içerisinde bir çok facebook sayfa yöneticisi belirtilen alan üzerinden ilerleme sağladığında engelledikleri kişileri göremediklerini ya da bu kişilerin bu alanda olmadığını dile getirmiş durumdadır. Haliyle bizde gelen bu bilgiler üzerine araştırmaları bu yönde yaptık. Engel yapmanıza rağmen sayfanızın engelli listesinde hiç kimsenin gözükmediğine dair işlem yöntemleri ve sebepleri anlattıktan sonra durumu daha da anlamış olacaksınız.

Facebook sayfamda engellediğim kişiler gözükmüyor

Facebook sayfamda engelli kişiler nerede, facebook sayfamda engellenenleri göremiyorum, facebook engelli listesi yok, facebook sayfamda engellenen kullanıcılar çıkmıyor, facebook sayfamda engelli kişileri bulamıyorum, facebook sayfamda engellenenler nerede? Uygulama içerisinde açılan sayfalarda sayfamıza gelen kötü yorum veya spam içerikli paylaşımlarda bulunan kişileri engelliyoruz. Yanlışlıkla engellenen kişilerin engelini geri alabilmemiz için listeye ulaştığınızda gelmiyorsa bunun nedenleri aşağıda yer almaktadır.

Facebook sayfamda engellenenler nerede

Facebook sayfasında engellenen kişilerin görünebilmesi için sayfamıza geliyoruz. Ve üst kısımda bulunan ”Ayarlar” sekmesine tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekranın sol satırında yer alan bilgilendirmeler de ”Kişiler ve diğer sayfalar” yazısı olacaktır. Karşımıza gelecek olan ekran bilgilendirmesinde ”Bu sayfayı beğenen kişiler” üzerine tıkladığımızda ”Engellenen kişiler ve sayfalar” alanına giriş yapıyoruz. Buradaki listede tüm engelli kişileri görebilirsiniz.

Yapılan işlemlerde engelli listesinde engellendiğiniz kişiyi göremiyorsanız bu durumda o kişi komple hesabını silmiş ya da dondurmuş olabilir. Böyle bir durumda engelli listesinde de gözükmeyecektir. Haricinde engellenen kullanıcılar da kimse yok ise bu durumda sayfanız içerisinde kimseyi engellemiş olabilirsiniz. Eğer engellediğiniz kişilerin olduğunu ve bundan eminseniz bu durumda farklı bir tarayıcıdan giriş sağlayalım. Telefondan giriyorsanız uygulamadan çıkıp tekrar giriş sağlamız gereklidir.

Gerçekleştirilen işlemler sonrasında Facebook sayfamda engellediğim kişiler gözükmüyor sorunu da giderilmiş olacaktır.

Facebook sayfamda engellediğim kişiler gözükmüyor, sayfamda engellenenler gözükmüyor, sayfamda engellenenler çıkmıyor, facebook sayfamda engellenenler nerede, facebook sayfada engellenenler çıkmıyor, facebook sayfamda engelli listesi yok

Facebook sayfamda engellediğim kişiler gözükmüyor, sayfamda engellenenler gözükmüyor, sayfamda engellenenler çıkmıyor, facebook sayfamda engellenenler nerede, facebook sayfada engellenenler çıkmıyor, facebook sayfamda engelli listesi yok Facebook sayfamda engellediğim kişiler gözükmüyor, sayfamda engellenenler gözükmüyor, sayfamda engellenenler çıkmıyor, facebook sayfamda engellenenler nerede, facebook sayfada engellenenler çıkmıyor, facebook sayfamda engelli listesi yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here