Paylaş

Facebook sayfamda birinin görevini değiştirme. Sayfanızda birine verdiğiniz görevi değiştirmek istiyorsanız hangi yolları takip etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Facebook hesaplarında sayfalarda paylaşılan gönderiler kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşmaktadır. Bu da sayfaların önemini artırmaktadır. Paylaşılan bir video milyonlar tarafından izlenebilmektedir. Tabi bu kadar önemli bir sayfaya sahip bir kullanıcı iseniz sayfanızın hep popüler kalabilmesi için hep ilgilenmeniz gereklidir. Eğer günlük yaşamda da işleriniz oldukça yoğun ise ve çoğu zaman facebook sayfanızı kontrol edecek bir fırsatınız olmuyorsa bu durumda sayfaya editör yada admin eklemeniz gereklidir. Sizin adınıza işlemleri kontrol edecek, gelen yorumlara bakıp yanıt dönecek birisi olmalıdır. Bu kişi sizin güvendiğiniz bir kişi olmalıdır. Kişiye verdiğiniz görevi değiştirmek isterseniz de bunu nereden yapacağınızı da paylaşacağız. Yöneticisinin sizin olduğunuz sayfa da istenilen kişiye istenilen görevi verip geri çekebilirsiniz.

Facebook sayfamda birinin görevini değiştirme

Facebook sayfamda görev değiştirme, facebook sayfada birisine verdiğim görev nereden değiştirilir?, facebook sayfamın görev değiştirmesi nasıl yapılır?, facebook sayfa görevi nereden değiştirilir?. Facebook uygulamasında oluşturmuş olduğunuz sayfa içerisinde kişilere vermiş olduğunuz görevlerin yer değişikliği ile ilgili ayarların nereden ve nasıl sağlanacağına gelin birlikte göz atalım.

Facebook sayfamda görevi nereden değiştirebilirim

Bir kişiye vermiş olduğunuz görevin ilerleyen zaman dilimlerinde değişikliğinin yapılmasını isterseniz bunu nereden yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Biz de sizlerin bu bilinmesi gereken ancak bilmediğiniz işlemlerin araştırmasını gerçekleştirdik. Facebook sayfanıza giriş sağladıktan sonra ana profil ekranının sol üst alanında bulunan ”Ayarlar” sekmesine tıklıyoruz.

  1. Beraberinde gelen ekranın sol menüsünde bulunan ”Sayfa görevleri” alanına giriş yapıyoruz.
  2. Görevinin değiştirmek istediğiniz kişinin adının yanındaki ”Düzenle” ikonuna tıklıyoruz.
  3. Yeni bir görev seçtikten sonra ”Onayla” demeniz halinde işlemler bu kadardır.

Facebook sayfamda birinin görevini değiştirme işlemlerini tamamlamış oldunuz. Görev değişiminde aklınıza takılan soru işaretlerini bizlerle yorum kısmına yazarak iletebilirsiniz. Bizlerde sizin değişiklik sırasında ya da farklı sorunlarınıza çözüm bulabilmek için araştırmalarımızı yaparak geri dönüşleri gerçekleştireceğiz. Bu sayede karşılaşılan her türlü işlemler netice verecek ve sorunsuz bir şekilde görev atamasındaki kişilerin yerlerini değiştirebilirsiniz.

Facebook sayfamda birinin görevini değiştirme, görev değiştirme, sayfa görev değiştirme, facebook sayfasında görev değişmiyor, facebook sayfamda görevi nereden değiştirebilirim, facebook sayfamda birisinin görevini değiştiremiyorum

Facebook sayfamda birinin görevini değiştirme, görev değiştirme, sayfa görev değiştirme, facebook sayfasında görev değişmiyor, facebook sayfamda görevi nereden değiştirebilirim, facebook sayfamda birisinin görevini değiştiremiyorum Facebook sayfamda birinin görevini değiştirme, görev değiştirme, sayfa görev değiştirme, facebook sayfasında görev değişmiyor, facebook sayfamda görevi nereden değiştirebilirim, facebook sayfamda birisinin görevini değiştiremiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here