Paylaş

Facebook sayfamda birini görevden alamıyorum. Facebook’ta var olan sayfamızdan görevlendirdiğimiz birinin görevden çıkarmak için yazımızı okumalısınız.

Günlük hayatta akıllı telefonlarımız sosyal medya uygulamaların çoğalmasıyla birlikte elimizden düşmemeye başlamış durumdadır. En çok giriş sağlanan ve gezinti gerçekleştirilen uygulamalardan biriside Facebook uygulamasıdır. Facebook hesaplarında oluşturulan sayfaların idaresinde yaşanan sorunlardan ötürü editörler atama yapmaktayız. Yani kişilere görevlendirme vererek bizim olmadığımız yada ilgilenemediğimiz alanlarda sayfa ziyaretçileriyle ilgilenen birinin görevlendirmesini sağlamaktayız. Ancak bu kişi sayfa ziyaretçilerini üzerse ve sizin belli bir süre sonra söylediğiniz hiç bir şeyi yerine getirmez ise bu durumda onu görevden almanız yeterlidir. En yakın arkadaşınıza sınırsız yetki anlamında sayfanın her türlü bilgilendirmesini verdiniz. Fakat o sizi belli bir aşamadan sonra dinlememeye başladıysa bunun çözüm yöntemi o kişiyi görevden almaktır. Daha sonrasında tavır yine aynı kalmayacaktır. Yalnız görevden alınma işlemlerinin nereden sağlanacağının bilinmemesi kullanıcıları strese sokan bir diğer konulardan birisidir. Bunu da düşünerek yazımızı hazırladık.

Facebook sayfamda birini görevden alamıyorum

Facebook sayfamda birinin görevini sonlandırmak istiyorum, facebook sayfamın editörünü görevden nasıl alırım?, facebook sayfamda birinin görevini çekmek istiyorum, facebook sayfa editörünü görevden atma, facebook sayfa adminini görevden çıkarma. Facebook sayfasınız varsa ve bu sayfada yetki verdiğiniz kişilerin yetkililerini almak istiyorsanız bunu için dikkat edilmesi gereken konuları sizler adına kaleme alacağız. Bu sayede artık sorun kalmadan istenilen kişiyi anında görevden alabilirsiniz.

Facebook sayfa editörünü görevden atma

Facebook sayfanız da yetkilendirmiş olduğunuz editörün görevini verdiğiniz gibi almak istiyorsanız yazımız işinizi görecektir. Öncelikli olarak facebook hesabına giriş sağlayarak oluşturulan sayfanın ana ekranına geliyoruz.

Geldiğimiz ekranın sol üst alanında bulunan ”Ayarlar” ikonuna giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında gelen ekranın sol sütununda ”Sayfa görevleri” olmaktadır.

  • Bu alana tıkladığınızda kaldırmak istediğiniz kişinin yanındaki Düzenle’ye ve ardından Kaldır’a tıklıyoruz.
  • Onayla’ya tıkladıktan sonra şifrenizi isteyebilir, şifreyi girdikten sonra işlemler tamamlanmış olacaktır.
  • Var olan alan üzerinden kişi atadığınız gibi çıkarma işlemini de tamamlamış oldunuz.

Facebook sayfamda birini görevden alamıyorum diye kullanıcılarımız için yazımızı hazır hale getirmiş bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

Facebook sayfamda birini görevden alamıyorum, sayfa editörünü görevden çıkarma, sayfa adminini görevden alma, facebook sayfa editörünü görevden atma, facebook sayfa adminini görevden çıkarma, facebook sayfamda birini görevden çıkarma

Facebook sayfamda birini görevden alamıyorum, sayfa editörünü görevden çıkarma, sayfa adminini görevden alma, facebook sayfa editörünü görevden atma, facebook sayfa adminini görevden çıkarma, facebook sayfamda birini görevden çıkarmaFacebook sayfamda birini görevden alamıyorum, sayfa editörünü görevden çıkarma, sayfa adminini görevden alma, facebook sayfa editörünü görevden atma, facebook sayfa adminini görevden çıkarma, facebook sayfamda birini görevden çıkarma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here