Paylaş

Facebook sayfama yapılan yorumu engelleme. Facebook sayfamıza gelen kötü yorumların engellenip gizlenebilmesi için nelerin gerekli olduğunu kaleme aldık.

Facebook hesaplarında açılan sayfalarda paylaşılan gönderiler bazı kişiler tarafından üslupsuz şekilde yorumlar almaktadır. Gelen bu yorumlar hem sizi hem de ziyaretçilerinizi germektedir. Bunun önüne geçilebilmesi için o kişiyi engelleyebilirsiniz. Ya da kişi engellemesi sağlayıp takipçi kitlesinin düşmesini istemiyorsanız sadece yorum engelli sağlayarak bu sorunu ortadan kaldırmanız mümkündür. Ya da yapılan yorumu gönderi içerisinde gizlemeniz de buna dahil edilecek olan diğer bir yöntemdir. Fakat bir çok sayfa yöneticisi bu işlemlerin nereden ve nasıl işleme alınacağınız bilmemektedir. Biz de bu sorunu tamamen ortadan kaldırıp ahlaksız ve üslupsuz bir şekilde yapılan yorumların gizlenebilmesi için sağlayacağınız işlem ayarlarını kaleme aldık. İsterseniz gelin birlikte bir göz atalım yapılan yorumların nasıl gizlenip engelleneceğine.

Facebook sayfama yapılan yorumu engelleme

Facebook sayfamda uygunsuz yorumları gizleme, facebook sayfaya yazılan yorumları engelleme, facebook sayfa yorumları nereden engellenir?, facebook sayfama yapılan yorum nasıl gizlenir?, Facebook’ta açmış olduğumuz sayfalara gelen anlamsız yorumların ortadan kaldırılabilmesi, gizlenmesi ve engellenebilmesi için izlenecek çözüm yollarını aşağıdaki sunacağız.

Facebook sayfamdaki yorumu gizleme

Öncelikle yapılan gönderideki yorumun engellenip ya da gizlenebilmesi için ilk olarak sayfadaki gönderiye geliyoruz. Daha sonrasında engellemek istediğiniz kişinin yaptığı bir yorumun veya Sayfanın üzerine getirip (…) bölüme tıklıyoruz.

Yorumu gizle ya da ”Adı’nı engelle” ikonu göreceksiniz. Bunlara tıklayarak kişinin yapmış olduğu işlemlerin engellemesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede artık facebook sayfanız da yapılan gereksiz ve üslupsuz yorumların önüne geçmiş olacaksınız.

Facebook sayfama yapılan yorumu engelleme, sayfadaki yorumu gizleme, sayfamdaki yorumu engelleme, facebook sayfamdaki yorumu engelleme, facebook sayfamdaki yorumu gizleme, facebook sayfama yapılan yorumu gizleme

Buraya kadar anlaşılmayan bir konu olduysa bunu yorumda bizimle paylaşabilirsiniz. Zaten kişilerin sayfadan nasıl uzaklaştırılacağını daha öncesindeki yazdığımız yazılarda kaleme almıştık. Onlara bakarak kişilerin komple sayfadan uzaklaşmasını sağlayabiliyorsunuz. Ama bu yöntemle hem ziyaretçiniz azalmamış oluyor hem de kişilerin yorumlarını engellemiş oluyorsunuz. Yorumunun engellendiğini gören ziyaretçi eminim hatasını fark edecek ve bir daha böyle bir işlem sağlamayacaktır.

Facebook sayfama yapılan yorumu engelleme işlemleri için ilgili çözüm yöntemlerini sizler için kaleme aldık. Aklınızda takılanları yorumda bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here