Paylaş

Facebook sayfama gönderilen mesajları bulma. Facebook sayfanızın mesaj alanını nasıl kontrol edeceğinizi ayrıntılarıyla birlikte yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

Facebook dünyanın en geniş çaplı sosyal medya ağlarından birisidir. Milyarlarca kullanıcıya sahip olması da reklam verenlerin ve paylaşım yapan kitlenin çoğalmasına etki etmektedir. Facebook sayfanızı kendi şahsi hesabınız içerisinden açtıysanız sayfadan gelen mesajlar sizin kendi messenger hesabınıza gelmemektedir. Sayfanın mesaj kutusunu takip etmediğiniz sürece gelen mesajlardan haberdar olamayabilirsiniz. Sayfa beğenileriniz sürekli artış gösteriyorsa bildirimler sırasında mesaj bildirimleri gözden kaçabiliyor. Sayfa yönetiminin sıkı şekilde sağlanması ve kullanıcıların gönderildiği mesajlara hızlı yanıt vermesi sizin sayfanızın kendi alanında daha üst noktalara ulaştıracaktır. Facebook sayfa sahiplerinin sayfalarına gelen mesaj istek kutularına hangi alandan kontrol etmesi gerektiğini de yine yazılı ve görsel olacak şekilde paylaşımını yapacağız.

Facebook sayfama gönderilen mesajları bulma

Facebook sayfama gelen mesajlar, facebook sayfamın mesaj istek kutusu, facebook sayfa mesajları nerede, facebook sayfaya gelen mesajları nasıl kontrol edebilirim, facebook sayfa mesajlarımı göremiyorum, facebook sayfa mesajları için nereye girmem gerekiyor. Yönettiğiniz sayfanın etkileşimini ve iletişimini hızlandırmanız adına mesaj kontrolü yararınıza olacaktır.

Facebook sayfa mesajları nerede

Facebook sayfanıza gelen mesajlar sayfanızın ana sayfasındaki alanda görünmektedir. Yani kendi şahsi messenger hesabınıza bu mesajların gelmeyeceğini bilmenizi istiyoruz. Sayfa mesajlarının olduğu alanın bulunduğu yer kendine özgü olmasından ötürü nereye giriş yapılması gerektiğini bu doğrultuda inceleyeceğiz.

Facebook sayfama gönderilen mesajları bulma, facebook sayfama gelen mesajlar, facebook sayfamın mesaj istekler, facebook sayfa mesajları nerede, facebook sayfamın mesajlarını bulma, facebook sayfamın mesajlarını göremiyorum
  • Facebook sayfanızın ana sayfa ekranına geldiğinizde üst tarafta sekmeler göreceksiniz.
  • Buradaki sekmelerden Gelen kutusu yazısını görmeniz gerekiyor.
  • Böyle bir seçeneği göremiyorsanız eğer farklı bir tarayıcıdan giriş yapmanız da yarar bulunmaktadır.
  • Gelen kutusu içerisine girmenizle birlikte Sayfaya ne kadar mesaj gönderilmiş, kimler tarafından mesaj gönderilmiş bunların tamamına dair bilgileri alabilirsiniz.
  • Kullanıcılara yazacağınız mesajlar kendi şahsi bilgilerinizle alakalı değil sayfa adıyla karşı tarafa gönderilecektir.
  • Yani karşı taraf sizin mesajınızı kendi isim soy isim bilgilerinizle değil oluşturduğunuz sayfa adıyla görecektir.
Facebook sayfama gönderilen mesajları bulma, facebook sayfama gelen mesajlar, facebook sayfamın mesaj istekler, facebook sayfa mesajları nerede, facebook sayfamın mesajlarını bulma, facebook sayfamın mesajlarını göremiyorum

Gerçekleştirdiğimiz işlemlerle beraber facebook sayfanıza gelen mesajların kontrollerini sağlayıp yanıtlarınızı vermeye başlayabilirsiniz. Aslında sayfa sahiplerinin çoğu bu alanı biliyor olsa bile sayfalarını yeni açan kitleler bu alandan haberdar olmadığı için kontrollerini yapamayabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here