Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook sayfam kapandı ve sayfayı geri alma işlemlerinizi nereden sağlayacağınızı ayrıntılı şekilde kaleme alacağız.

Facebook uygulamasında grupların çoğalması kadar sayfalarında çokluğunu eminim dikkatinizi çekmiştir. Sayfaların çok olma nedenlerinin başında ise reklamlar gelmektedir. Yani siz instagram hesabınızda sponsorlu bir reklam vermek istiyorsanız bu reklam için dahi Facebook hesabınızda bir sayfanızın olması gereklidir. Dolayısıyla sayfanızın olması oldukça önemlidir. Facebook sayfam kapandı ve sayfayı geri alma isteğiniz ise gayet normal bir durumdur.

Kapanan sayfanın tekrardan geri alınmaması sizin reklam verme sırasında hata almanıza neden olacaktır. Biz de bu hatayı almamanız için hangi yolları takip etmeniz gerektiğini ayrıntılı şekilde kontrol etmiş bulunuyoruz.

Facebook sayfam kapandı ve sayfayı geri alma

Facebook sayfam kapandı

Facebook sayfam kapandı ise hemen moral bozup surat asmanıza gerek bulunmamaktadır. Günümüzde artık tüm işlemlerinizi araştırma yolu ile çözüme kavuşturmanız mümkündür. Dolayısıyla sayfa kapanması sonrasında izleyeceğiniz yolunda bir formülü mutlaka bulunuyor.

Sizin için girdiğiniz araştırmalar sonucunda edindiğimiz bilgileri sizlere aktaracağız. İlk olarak şunu belirteyim Facebook ve diğer sosyal medya platformlarında yaşanan aksaklıkları giderebilmenizin tek yöntemi doğru forma ulaşım sağlamaktır. Forma ulaştıktan sonra geri kalan işlemler oldukça basittir.

Sadece formu doldurup Facebook yetkililerine durumu bildirmek kalıyor. Sayfa kapanmasına itiraz formu ise; https://www.facebook.com/support/legal/dmca_counter#_=_ bu alandan sağlanmaktadır. İlgili formun direk üzerine tıklamanız durumunda Facebook yetkililerine durumu bildirebilirsiniz.

Sizden istenilen bilgileri eksiksiz şekilde girip sorunun açıklamasını da kapsamlı bir şekilde yazıp gönderme yaparsanız sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. İçeriklerinizin hangisinin şikayete maruz kaldığını ve hangisinde bir problem olmadığını bu form üzerinden belirtebilirsiniz.

Facebook sayfayı geri alma

facebook sayfayı geri alma

Facebook sayfayı geri alma ayarlarını yukarıdaki şekilde devreye alabilirsiniz. Formun düzgün bir şekilde iletilmesi halinde var olan ayarlar Facebook ekipmanları tarafından sağlanacak ve sizin iletişim mail adresine geri dönüş yapılacaktır.

Maile gelen bilgilendirme sonrasında sayfa açılmıyor ise nedenleri paylaşacaktır. Ancak hiçbir hata bulunmadı ise sayfanın tekrardan açılımı sağlanacaktır. Kapanan sayfayı geri alma işlemlerini bu şekilde işleme alabilirsiniz. Eklemek ya da sormak istediğiniz farklı bir husus varsa bize bunu yorumdan bildirin.

Facebook sayfam kapandı ve sayfayı geri alma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here