Paylaş

Facebook sayfam aramalarda gözükmesin cıkmasın. Sayfamızın arama çubuğunda görünmemesi ya da gelmemesine ilişkin yapılacak adımlara yazımızda yer verdik.

Kullanıcı kitlesi ve daha fazla takipçiye ulaşmak adına açılan facebook sayfalarında bazı sayfa sahipleri kendi sayfalarının arama motorlarında çıkmasını istememektedir. Ya da sayfanın yayında kalmasına gerek olmadığını düşünen kullanıcılar ilgili sayfanın yayından kaldırılmasını istemektedir. İstenilen verimi alamadığında ya da istenilen kitleye ulaşım sağlanmayan sayfalarda genellikle bu işlemin sonucu yayından kaldırılması olmaktadır. Tabi facebook sizin mevcut sayfanızı asla kaldırmanızı istemez, arama sayfalarında sürekli en üst sıralarda tutmaya devam eder. Yalnız bu işlemi kendiniz sayfanız içerisinden gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan işlem sonrasında sayfanız yayından kaldırılacak ve siz de artık sadece kişisel hesabınıza giriş çıkışları sağlayabilirsiniz. Onun haricinde sayfadan komple kurtulmak isterseniz de sayfanın silinmesi için talimat vererek 14 gün içerisinde silme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Facebook sayfam aramalarda gözükmesin cıkmasın

Facebook sayfam aramalarda çıkmasın, facebook sayfamın görünmesini istemiyorum, facebook sayfamı yayından nasıl kaldırabilirim, facebook sayfamı yayından kaybetmek için ne yapmalıyım?, facebook sayfamı yayından kaldıramıyorum, facebook sayfam yayından kalkmıyor. Sayfa oluşturup daha sonrasında bu sayfayı yayından kaldırmak isteyen kişilerin işlem ayarlarını nereden sağlanacağına dair tüm detaylar haberimizde yer almaktadır. Bu saye de sıkıldığınız sayfanızı silmeyerek sadece yayın akışını kesebilirsiniz.

Facebook sayfasını yayından kaldırma

Arama satırlarında sizin oluşturduğunuz facebook sayfasının çıkmasını, gelmesini ya da görünmesini istememeniz sizin en tabii hakkınızdır. Haliyle biz de bu hakkınızı kullanabilmeniz için sayfanın yayın akışının durdurulabilmesi ya da yayından kaldırılabilmesi için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Facebook sayfam aramalarda gözükmesin cıkmasın, sayfam aramalarda çıkmasın, sayfam aramalarda gözükmesin, facebook sayfam aramalarda gelmesin, facebook sayfasını yayından kaldırma, facebook sayfası yayından kalkmıyor

  1. Facebook sayfamızın ana ekranına gelerek sağ üst tarafta yer alan ”Ayarlar” kısmına giriş gerçekleştiriyoruz.
  2. Gelecek olan ekranın sol menüsünde  bulunan ”Genel” oradan da ”Sayfanın görünürlüğü” ve buradan da ”Sayfa yayından kaldırıldı” seçtikten sonra ”Değişiklikleri kaydet” ikonuna tıklıyoruz.
  3. İşlemlerin tamamlanması durumunda artık facebook sayfanız google arama motorlarında çıkmamaya başlayacaktır.
  4. Sayfanın yayın akışının kaldırılması işlemleri son anına kadar adım adım anlattık. Bu aşamaya kadar aklınıza soru işareti kalan yerleri bizlere yorum alanında sorabilirsiniz.

Facebook sayfam aramalarda gözükmesin cıkmasın çözüm yöntemleri dilerim sizlerin sorunu gidermiştir. İyi gezintiler.

Facebook sayfam aramalarda gözükmesin cıkmasın, sayfam aramalarda çıkmasın, sayfam aramalarda gözükmesin, facebook sayfam aramalarda gelmesin, facebook sayfasını yayından kaldırma, facebook sayfası yayından kalkmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here