Paylaş

Facebook sayfam aramalarda cıkmıyor gözükmüyor. Facebook sayfanızı yayınlaması olmadıysa arama motorlarında çıkmayacağından yayınlama için konuyu ele aldık.

Oluşturduğumuz facebook sayfalarının yayınlamasını sağlamadığınız sürece arama motorlarında oluşturulan sayfa çıkmayacaktır. Haliyle sayfa yayınlaması olmayacağı içinde ziyaretçi sayınız da buna orantılı olacak şekilde artış olmayacaktır. Bir çok sayfa sahibinin sayfasının arama motorunda gözükmediğini iletmesi üzerine yayından kaldırıldığından kaynaklanmaktadır. Ya da sayfa henüz daha yayında olmamasıyla alakalı bir sorundan ötürüdür. Peki sayfanızın yayınlamasını nereden sağlayacaksınız? Merak edilen sorunun cevabının gelebilmesi için gerekli tüm işlemleri en ince detayına kadar inceledik. Birlikte sağlanacak işlemler sonrasında ayarlarınızı yayıp sayfanızın arama motorlarında görünmesini ve yayınlamasını sağlayacağız.

Facebook sayfam aramalarda cıkmıyor gözükmüyor

Facebook sayfam aramalarda çıkmıyor, facebook sayfam arama motorunda neden gelmiyor, facebook sayfamı arama motorunda göremiyorum, facebook sayfam aramalarda neden çıkmaz?, facebook sayfamı nasıl yayınlarım, facebook sayfam yayınlanmıyor? Facebook hesabı üzerinden açmış olduğunuz bir sayfanın kitlelere ulaşabilmek için açılan sayfanın yayınlanması gerekiyor. Yayınlanmayan bir sayfa arama motorlarında görünmeyeceğinden ötürü ilk önce bu sayfanın ”Ayarlar” alanından yayınlanmasını gerçekleştirelim. Ardından sayfanız arama kısmında görüneceğinden ötürü ziyaretçi oranı da o kadar fazlalaşacaktır.

Facebook sayfam yayınlanmıyor

Facebook hesabı içerisinde oluşturulan bir sayfanın yayına alınabilmesi için facebook sayfamızın profil ekranına geliyoruz. Bu alana geldikten sonra sayfanın sağ üst alanında bulunan ”Ayarlar” ikonuna tıklıyoruz.

Sonrasında sayfanın solunda bulunan ”Genel” kısmına tıklıyoruz. Sayfa görünürlüğü yazan yazının sağ tarafında bulunan ”Düzenle” kısmına tıkladıktan sonra ”Sayfa yayınlandı” yazısını işaretleyip ”Değişiklikleri kaydet” demeniz durumunda artık sayfanın yayınlanmış olacaktır.

Sayfa yayınlandıktan sonra sayfanızı ziyaret etmek isteyen kullanıcılar sayfa adını arama alanına yazması durumunda sayfanız çıkacaktır. Sayfa çıktığı için de kısa süre içerisinde takipçi sayınız istenilen seviyelere gelecektir.

Tüm bu adımlar sonrasında Facebook sayfam aramalarda cıkmıyor gözükmüyor çözümünü kaleme almış bulunuyoruz. Bu aşama da yaptığınız işlemler sırasında hatalarla karşı karşıya kalırsanız bunun yorum kısmında bize aldığınız hata bilgilendirmeleriyle beraber iletmeniz durumunda incelemesini sağlayacağımızı sizlerle paylaşmak isteriz. Umarım yazımız işinizi görmüştür.

Facebook sayfam aramalarda cıkmıyor gözükmüyor, facebook sayfam aramalarda çıkmıyor, facebook sayfam aramalarda gözükmüyor, facebook sayfam yayınlanmıyor, facebook sayfam görünmüyor

Facebook sayfam aramalarda cıkmıyor gözükmüyor, facebook sayfam aramalarda çıkmıyor, facebook sayfam aramalarda gözükmüyor, facebook sayfam yayınlanmıyor, facebook sayfam görünmüyor

1 Yorum

  1. Sayfamı açalı 1 hafta oldu davet ederek 1000 e yaklaştı sayı ama yayınlanmış ve tüm bilgilerin. Olmasına rağmen Halen çıkmıyor.
    Sadece paylaşılan gönderiler çıkıyor.
    Ama sayfa çıkmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here